Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Orice concurs international sau roman despre care merita discutat
Forum rules
Cei care doresc sa discute exclusiv despre acest concurs o pot face aici

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby Sheno » Thu Feb 25, 2010 6:57 pm

Andrei, nu trebuie sa te nelinisteasca in vreun fel discutiile noastre legate de premii... sunt convins ca toata lumea le apreciaza iar castigatorii cu siguranta nu vor refuza sa primeasca premiile din partea organizatorilor. De fapt, cred ca si daca s-ar oferi premii constand in cutii de scobitori vei avea suficienti participanti la concurs, care vor veni numai pentru placerea jocului sau pentru orgoliul de mascul alfa.
Felicitari din nou pentru initiativa si iti doresc sa reusesti sa pui pe roate cat mai multe editii ale acestui concurs.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby andreipopa » Thu Feb 25, 2010 7:58 pm

Multumesc pentru incurajari...si te astept la o editie viitoare ;)
andreipopa
Pionier
 
Posts: 13
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:48 pm

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby marse » Fri Feb 26, 2010 7:40 pm

Bafta multa maine la concurs! Din pacate nu pot sa ajung, dar o sa fiu cu gandu'n King's! Sper ca cine are nevoie de fesieri de otzel sa castige concursu' :lol: :lol: :lol:
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby RED » Sat Feb 27, 2010 11:09 pm

Am fost gaina turneului pentru "intarit fesierii" dupa vorba lui Marse. Intr-o grupa de 5 nu am castigat nici un meci de primul la 3.
Mai petarda ca azi nu am fost niciodata de cand ma stiu.
......................................
A fost frumos...ne-am strans 20 si impartiti in 4 grupe ne-am aruncat primii 2 din fiecare grupa intr-o piramida eliminatorie. Per total a iesit bine...Andrei s-a intrecut pe sine la primul concurs ca organizator tinand cont si ca este nou in cercul celor care se incumeta sa faca aceste competitii.
Multa lume noua...si asta ma bucura. Cand am plecat eu finala aproape se jucase...Mitrana Adrian cred ca a iesit invingator...foarte curat joaca. Bravo si cinste lui.
In partea celalta Birdy adunase ceva din crema bucurestiului la biliard....mai putin 4 Hustleri ce si-au incercat norocul la noi la amatori (respectiv George Popescu, Martin Matra, Ifrim George si Mitrana Adrian). Cu 3 dintre acestia am cazut in grupa, curat noroc fratilor....
O zi frumoasa cu un club plin ochi de jucatori de toate nivelurile.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby madfox » Sat Feb 27, 2010 11:36 pm

Plin rau de tot azi. Se juca la toate mesele, a fost curata nebunie. Stai sa vezi saptamana viitoare.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby arnydm » Sun Feb 28, 2010 10:50 am

Petardele de azi - Campionii de maine! ;)
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby RED » Mon Mar 01, 2010 9:39 pm

Pana la urma m-am inselat...si nu Mitrana a castigat concursul. Scuze pentru greseala.
Andrei..s-au facut o gramada de poze...insa uitandu-ma la cele prezentate la tine in "teritoriu" observ ca pe langa faptul ca sunt putine sunt si de slaba calitate.
Ce naiba..a facut infarct maestrul fotograf Mihai?
Astept restul de poze.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby marse » Mon Mar 01, 2010 9:53 pm

bah, cum plec cum frecatzi tziparu'...eu astept un review complet al concursului, cu rezultate si tot tacamu'... wtf?! :shock:
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby andreipopa » Tue Mar 02, 2010 6:59 pm

Hello tuturor.... Pozele cu premiantii sunt pe www.campionat-de-biliard.blogspot.com . Spre finalul saptamanii vor aparea si informatiile despre urmatoarea editie a campionatului precum si premiile editiei. Zilele acestea se definitiveaza sponsorizarile. Sper ca toata lumea sa fie multumita si sa participe in numar si mai mare la editiile urmatoare. Editiile viitoare se vor desfasura tot in KING'S CLUB pentru ca managementul clubului s-a purtat impecabil si incurajeaza campionatul. Ca regula pentru campionat, PREMIANTII ACESTEI EDITIEI nu vor participa la urmatoarea editie pentru a pastra caracterul de campionat de biliard amatori. Deocamdata sunt postate cateva poze de la campionat, facute de mine. Astept pozele de la fotograful profesionist :) - mi-a promis ca le trmite saptamana acesta si sper sa se tina de cuvant. Dau de stire tuturor cand intru in posesia lor. RED parca ai facut si tu niscai poze. Le poti trimite sa le postez? In rest ---- va stau la dispozitie pentru intrebari , nelamuri...
andreipopa
Pionier
 
Posts: 13
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:48 pm

Re: Campionat de biliard amatori in Bucuresti pe 27.02.2010

Postby marse » Tue Mar 02, 2010 7:01 pm

pe mine ma interesau rezultatele, de la calificari pana la final. foile de joc, cum ar veni...
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to CONCURSURI OPEN

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests