World Pool Masters Bucuresti

Orice concurs international sau roman despre care merita discutat
Forum rules
Cei care doresc sa discute exclusiv despre acest concurs o pot face aici

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby madfox » Mon Feb 22, 2010 8:04 pm

Asa s-ar parea dar nu stiu nimic sigur.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby impdcl » Thu Mar 04, 2010 2:54 pm

vad ca este cam liniste pe forum, pp ca toata lumea se antreneaza pentru aceste doua concursuri, btw cum e atmosfera pe acolo, s-a schimbat postavul la mese? am fost acum cateva zile si la unele mese arata destul de rau ... sa aveti spor!! hai pe ei!!!
impdcl
Jucator
 
Posts: 73
Joined: Sun Dec 20, 2009 11:30 pm

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby RED » Thu Mar 04, 2010 3:21 pm

Am vazut personal ieri cum s-a schimbat postavul pe o masa, cea de langa bar.
La cate mese cu postav tocit sunt mi s-a parut ca gestul... "cu o floare nu se face primavara".
Daca si azi se mai schimba una..si maine alta...atunci cred ca in Kings s-au schimbat in total 6 postavuri (in 6-7 saptamani)..ceea ce este insuficient si da o nota slaba clubului in contextul competitiilor cu renume ce stau sa inceapa.
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby Sheno » Thu Mar 04, 2010 5:23 pm

Asa este, am fost si eu ieri cu RED si am observat un domn care schimba postavul la o masa. Mergea si destul de incet, fiind numai un singur om.
In total cred ca s-a schimbat postavul la vreo 10 mese, insa la unele dintre ele s-a facut lucrul asta chiar si cu o luna in urma, iar de atunci si pana azi s-a jucat pe ele la fel ca pe toate celelalte.

In schimb, lucrarea este de calitate: postavul este intins perfect, bilele ruleaza excelent, cred ca s-au facut niste reglaje si la ``coltii`` buzunarelor pentru ca nu mai arunca bilele atat de departe de buzunar (eventual doar raman pe buzunar).

Dupa ce a plecat RED am mai ramas si cu Marse cateva ore si in tot timpul asta i-am vazut jucand la mesele dimprejur pe Babken, Nicolas, Ovidiu, Braga, Toni Judet, Gandac iar la plecare mi s-a spus de catre Catalin la receptie ca venise si un polonez care era in zona nefumatorilor.

Cu siguranta nivelul concursurilor va fi ridicat iar initiativa lui Madfox si Marse de a transmite (eventual de a inregistra) cateva partide este excelenta.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby pictoras » Fri Mar 05, 2010 12:52 am

Du-te bah, nu cred ca s-a lasat Judet de poker :). Mai joaca billiard, deh criza asta te face sa cauti banuti peste tot. :mrgreen:
pictoras
Moderator
 
Posts: 69
Joined: Thu Dec 17, 2009 11:37 pm

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby Mircea » Fri Mar 05, 2010 11:47 am

Adevarul e ca nu l-am mai vazut pe Toni de o carca de vreme... La un moment dat l-am vazut si avansase de la categoria 30kg imbracat la participant la Mr Olimpia :D.
Si eu stiam ca s-a apucat serios de poker (si ca ii si merge destul de bine). Mi-ar placea sa il mai vad jucand - cand mestecam ciunga prin Texas era zeul meu :D
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm

Re: World Pool Masters Bucuresti

Postby madfox » Fri Mar 05, 2010 1:21 pm

A jucat aseara cu Gandac cateva sety=uri . Bine dar nu ca pe vremuri
HAI SUNTEM LIVE ! ACUM BABICA - SERGIU VOICU
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Previous

Return to CONCURSURI OPEN

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron