Loc de jucat biliard plus promotii

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

Loc de jucat biliard plus promotii

Postby Andu » Sat Jun 14, 2014 3:45 am

Salut, deschid acest topic ca sa abordez o tema pe care nu am vazut-o pe aici inca(si daca e deja si am trecut-o cu vederea rog un moderator sa mute/stearga postul)


Prima sala de biliard din Bucuresti in care am inceput sa joc des (3-4 ori pe sapt) a fost London(si asta se intampla prin februarie, anul asta). Cu timpul, nemultumit de mese/ postav/bile/tacuri, barul absolut jenant si mai ales pretul orei de joc am migrat si prin alte locuri (Oxygen, King's, Texas, Idm). Acum o saptamana a fost o promotie in London(gen 60 ron masa de biliard all you can play) care m-a readus la local. Am profitat de ea si dupa ce am terminat de jucat i-am spus patronului(cred ca el era patron) ca asa mai merge ca pret. Azi m-am dus din nou si l-am intrebat direct daca nu face vreo promotie. A zis ca daca stau peste 2 ore 50% off..am stat 6 ore..ceea ce in mod normal m-ar fi costat 156 lei, deci usturator.

Si in plus, ca de acum asa ramane deal-ul..ceea ce mi se pare foarte convenabil.

Asa..si ca sa nu mai bat campii, povestea de sus avea si un point.. Ce alte locuri mai stiti unde pur si simplu se poate umbla la pret sau unde sunt oferte de gen card de membru etc..care sa aduca pretul si in favoarea noastra ? Deoarece din punctul meu de vedere nu-s orice socat care sa-si bata joc de bile/masa/tacuri..aia sa plateasca full-price sau mai bine sa joace fotbal pe camp.
Andu
Pionier
 
Posts: 15
Joined: Sun Jun 01, 2014 10:43 pm

Re: Loc de jucat biliard plus promotii

Postby madfox » Sat Jun 14, 2014 8:44 am

Mai exista oferte de abonament, din cate stiu eu la Titan este 5 lei pe ora ( 100 de lei - 20 de ore) dar jucabile pana in ora 16 , la Sereno mai este posibilitatea de abonament de acest gen cel putin pe timpul verii.

La IDM cred ca este legat de card sistemul, iar la Kings nu mai stiu care este dealul, poate intervine cineva care joaca acolo.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Loc de jucat biliard plus promotii

Postby amabilu » Sat Jun 14, 2014 9:59 am

La IDM este 7,5 lei pana in orele 13 ,eu acolo fug cand am o fereastra si pentru ca imi place cel mai mult atmosfera din IDM,nu as schimba locatia din punctul asta de vedere.Mai au si card de 100 lei pe an ,vezi preturile pe site.Dar dupa orele 18 nu mai poti merge de antrenament ci doar o ora sau doua cu prietenii,preturile sunt mari.

Insa solutia nu este neaparat asta ci eventual alta.Sa ne starngem 2 ,3 sau maxim 4,sa punem bani si sa luam o masa buna sh,eventual schimbam postavul.Problema va fi o locatie acceptabila pentru toti tinand cont ca Bucurestiul e mare.

Am avut ideea asta mai demult,Alexandru spunea ca au avut o si altii pe cercul lui de facebook si au si pus o deja in practica.Poate ne putem interesa de la ei in detaliu cum au procedat.
Dupa investitia initiala ne ar costa doar vreu milion pe luna de fiecare inchirierea spatiului.

Daca exista cineva interesat de idee sa spuna sa ne vorbim.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Loc de jucat biliard plus promotii

Postby AlexandruM » Sat Jun 14, 2014 10:35 am

In Ploiesti, am discutat cu patronul clubului Angel si am reusit sa obtinem un abonament de minim 150 lei pentru 30 ore, detinatorii de abonamente, beneficiaza duminica de joc gratis de la ora 12.00 pana la ora 16.00. Orele de abonament pot fi folosite oricand pe parcursul zilei.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti


Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron