Campionatul Național de Biliard

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

Re: Campionatul Național de Biliard

Postby amabilu » Wed Apr 20, 2016 10:45 am

De acord cu bila 8 la Cupa Romaniei,asta ar fi in spiritul acestei competitii de anvergura populara.

Cu siguramta ca a fost nereusita vechea formula,asta nu inseamna ca cea noua e mai reusita.Mie imi da impresia unui lucru formal,sa fie ca sa fie facut.Sunt federatie si am organizat campionat,mi am facut treaba pe anul asta,hibernez in barlog pana la anul.Trebuie sa se vada ca faci ceva pentru biliard si ca stii ce e de capul tau si ca exista cineva la federatie,nu zombi.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Campionatul Național de Biliard

Postby Cristi » Wed Apr 20, 2016 12:01 pm

Eu sunt curios unde anume se vor tine aceste concursuri pt ca nu am inteles cu exactitate. Vor fi toate in Bucuresti? Pt ca in acest caz numai Federatia Romana nu se poate numi, ar putea sa ii schimbe denumirea si atunci provincia va reveni la concursurile locale organizate din cand in cand de cate un club binevoitor. :)
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Previous

Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron