IDm International

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

IDm International

Postby madfox » Tue Jan 31, 2017 3:30 pm

De vineri va incepe , turneu important pentru Romania, primul din istorie cu puncte pentru Mosconi, dar jucatorii au inceput sa apara inca de azi, asa ca daca aveti drum pe la IDm merita sa aruncati un ochi sigur vor fi multe meciuri cu actiune ;) albanezii deja sunt acolo . maine este turneu de calificare la invitationalul de joi, numai pentru romani si se vor califica primii 2.
Joi este deschiderea oficiala, turneul invitational de 8 si tragerea la sorti.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: IDm International

Postby amabilu » Thu Feb 02, 2017 2:45 pm

Toate bune si frumoase,turneul va arata bine pe ntru jucatori insa ma intreb daca vor fi ceva spectatori unde ar putea sa stea pentru a viziona vreo masa?La TAC e spatiul de snooker,aici daca se joaca la toate mesele nu poti sta practic niciunde pe culoarul dintre mese.Doar primele doua mese se pot viziona insa administratia IDM nu cred ca va lasa spectatorii sa stationeze pe culoarul principal pentru ca au nevoie de circulatie fluenta pentru business.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: IDm International

Postby Vinderon » Thu May 03, 2018 11:20 am

Mesaj sters de moderator.
Vinderon
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Thu May 03, 2018 10:33 am


Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron