PAT (Playing Ability Test)

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

PAT (Playing Ability Test)

Postby Val » Sat Dec 26, 2009 3:39 pm

A incercat vreunul dintre voi sa se antreneze utilizannd exercitiile din PAT? Sau a dat vreunul dintre voi testul pentru vreunul din nivele?

Am inteles ca din aceasta vara (iunie 2009) au fost modificate unele dintre exercitii (cel putin pentru PAT1).

Eu am dat testul de PAT1 si l-am cazut foarte aproape de limita de trecere. Asta se intampla prin toamna lui 2007, cand nu jucam mai deloc si m-am dus la test doar ca sa vad cum este. A fost o experienta interesanta si mi-a parut rau ca nu l-am luat (am fost atat de aproape).

Oricum, am inteles ca exercitiile respective sunt foarte bune ca antrenament.

Le are cineva pe DVD? Pe Amazon sunt aproape 110$ toate cele 3 DVD-uri cu PAT 1, 2 si 3.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: PAT (Playing Ability Test)

Postby marse » Sat Dec 26, 2009 3:53 pm

Salut, Val!

Am impresia ca Mihai (Pagu...) le are, si a si dat testul...sper sa nu gresesc... Nu stiu daca e pe forumul asta dar poti sa il intrebi prin alte mijloace...

In alta ordine de idei, vezi ca ti-am trimis pe mail un "cado!"...

Sa traiesti si sa nu-nghetzi pe-acolo...

Marse
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: PAT (Playing Ability Test)

Postby Val » Sat Dec 26, 2009 4:11 pm

Multam fain pentru cadou, Marse.
Il voi da jos imediat cum ajung acasa.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: PAT (Playing Ability Test)

Postby Sheno » Sat Dec 26, 2009 7:34 pm

Cu siguranta vei putea gasi caietele PAT si la receptia din Kings Club insa nu stiu cat de recente sunt si daca includ modificarile despre care vorbesti.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti


Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron