Reguli generale

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

Reguli generale

Postby madfox » Tue Jan 05, 2010 3:22 pm

Nu prea imi place sa fac reguli, imi doresc ca acest forum sa fie cat mai liber. Ca sa evitam spamurile si discutii viitoare, am incercat sa pun cateva " gardulete " :)
1. Dupa inregistrare, va rog postati la sectiunea prezentare forumisti, ca sa vedem ca existati si nu e vreun spam
2. Sunt permise chiar incurajate diferentele de opinii, dar sustinute cu argumente. Limbajul vulgar, injurios, indecent, defaimator samd este interzis
3. Exprimarea trebuie sa fie cat de cat inteligibila, fara prescurtari pe care nu le intelege nimeni
4. Linkuri sau posturi ce promoveaza siteuri ce promoveaza activitati ilegale sunt INTERZISE
5. Puteti pune pana la 3 linkuri in semnatura
6. Inainte de a posta un topic nou, va rog faceti o cautare poate deja s-a discutat si poate gasiti raspunsul dorit. daca nu, mergeti pe threadul existent. Asa pastram forumul curat si simplu de utilizat
7. Nu este permisa reclama catre siteuri fara logica. ce sa imi aleg intre .... sapte produse de acelasi gen de pe acelasi site.
In masura in care o sa se impuna, e posibil sa mai punem cateva ................
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron