Bonus ball

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

Bonus ball

Postby madfox » Tue May 29, 2012 10:49 pm

Multi jucatori de top spun ca este viitorul biliardului, numai bun de promovat pe televiziune. Primul joc de biliard cu timp limitat de joc, scoreboard ...
Bine, oamenii incearca sa vinda bilele cu 200 $ dar in rest nu e rau jocul. Ce ziceti ?

PS : se poate juca cu 4 pline si 4 jumatati ...

http://www.playbonusball.com/
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Bonus ball

Postby AlexandruM » Wed May 30, 2012 7:02 am

Am citit ceva discutii despre acest joc pe AZ. Ideea este interesanta si evident ca nimic nou, daca e promovat corect, nu este rau. Numai ca ma indoiesc ca acest joc va capata o mare popularitate, data fiind lipsa echipamentelor necesare in majoritatea salilor de joc, aici evident ma refer la USA. La noi in tara e greu sa implementam regulile oficiale de 8-ball, daramite sa vorbim de un joc total nou.

In rest ii doresc succes lui Archer in promovarea si dezvoltarea acestui joc. Voi incerca si eu sa studiez regulile si sa vad cum se prezinta.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Bonus ball

Postby darisska » Thu Sep 20, 2012 8:02 am

http://www.playbonusball.com/howtoplay.html
usor de jucat la masa dar inutil de complicat ca si reguli + un market execrabil care obliga la cumpararea de echipamente
nu o sa aiba succes, sunt convins.
mi se pare alternativa penibila a power ball de la snooker
dislike!
in america....us scuze... o sa aiba succes
orice sport in america are are o rata de absortie de peste 90% din locurile alocate spectatorilor
baschet, soccer, fotbal, golf, tenis, hochei....etc
chiar si wrestling
darisska
Jucator
 
Posts: 74
Joined: Tue Dec 20, 2011 2:06 am


Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron