BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Bine ati venit ! Aici scrieti despre experiente si alte chestii generale legate de biliard, daca vreti sa filozofati, sa analizati ...... Va rog nu postati despre categorii care au topic separat cum ar fi vanzare, live stream ....

BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby marse » Sun Jan 24, 2010 11:22 pm

Salutare, Everybody!

A venit vremea sa va anunt cu mandrie ca am reusit sa publicam primul numar din Revista BILIARD MAGAZIN! Cu speranta ca acest proiect va avea o viata lunga, vreau sa multumesc colegilor de forum Madfox (Iulian), Red (Marian), Arnydm (Dorian), Sheno (Aurelian), precum si Danei si lui Ionut care nu sunt membri ai acestui forum (inca), pentru efortul de a demara, impreuna, acest proiect!

Revista va fi disponibila foarte curand in cluburile importante de biliard din Bucuresti, precum si in cluburile de biliard din cele mai importante orase din Romania. De asemenea, la cerere poate fi expediata oriunde pe teritoriul tarii (mai multe informatii pe site).

Sper sa gasiti lunar in paginile revistei informatii folositoare! Asteptam cu interes toate sugestiile, criticile, observatiile voastre!

Marse over and out
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby madfox » Sun Jan 24, 2010 11:36 pm

Up, up and away !!!
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby impdcl » Mon Jan 25, 2010 11:33 am

Bravo!! O initiativa foarte buna!!! iar pretul revistei mi se pare accesibil pentru toti pasionatii sportului cu bile !!
impdcl
Jucator
 
Posts: 73
Joined: Sun Dec 20, 2009 11:30 pm

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby dreqonline » Mon Jan 25, 2010 4:34 pm

Care este pretul?
George
dreqonline
Jucator
 
Posts: 62
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:35 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby marse » Mon Jan 25, 2010 4:41 pm

10 RON per aparitie, 84 RON per 12 aparitii (abonament). + Taxe de expeditie (vezi pe site formulare de solicitare).

Sa traiesti!

Marse over and out
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby marse » Fri Jan 29, 2010 7:49 pm

Salutare everybody!

Momentan locatiile in care poate fi gasita revista, in Bucuresti, sunt: King's Club, Texas (Regie), Paradise Games (Plazza Romania), Charisma Club (In Regie, intre IDM si Club Piranha).

Incepand cu cel tarziu luni, London Club (Piata Lahovari / Romana), Club Sereno (Colentina), Dado (SIR - Militari), si inca 2 cu care suntem in discutie.

Multumim pe aceasta cale tuturor cluburilor care ne sustin in acest proiect! Daca sunt persoane interesate de distributia revistei, din Bucuresti sau din tara, trimiteti PM pentru detalii.

Voi reveni cu informatii despre cluburile din provincie in care revista Biliard Magazin va fi disponibila.

Pana atunci, se lucreaza deja la numarul 2!

Marse over and out!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby marse » Fri Feb 05, 2010 2:21 pm

---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby catalinaxa » Fri Feb 05, 2010 11:34 pm

La mai mare Marse si intr-un an sa fiti in toate chioscurile Rodipet
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby marse » Fri Feb 05, 2010 11:45 pm

Sa ai gura aurita coane! Macar in cele mai importante cluburi de biliard, nu e cazul de Rodipet...
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: BILIARD MAGAZIN - Revista de biliard

Postby DanutzaZPR » Fri Feb 12, 2010 12:08 pm

Hello, hello

Ete mi-am luat palma de rigoare si am aparut si eu in peisaj. Cine sunt? unul din omuletzi din spatele mogulului Biliard Magazin :lol:

Nu era cunvincios, sa nu fiu si eu prezenta aici...nu dati cu rosii, abia invat, dar am profesori buni! :P

Asa ca multumim tuturor care ne sustin si SUNTEM CU OCHII PE VOI!, care voi? astia de dati cu tacul serios, suntem acolo, sa va vedem si sa va raportam la gazeta ;)

chip in tuci!
DanutzaZPR
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Fri Feb 12, 2010 11:58 am

Next

Return to General

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests