China Open

China Open

Postby madfox » Mon Apr 05, 2010 10:58 pm

Ia uite ca i-am purtat noroc lui Mark. A jucat fantastic si cred ca a meritat sa castige. De la ochelarii mei i se trage :lol:
PS : Ding mi se pare ca se cam inneaca la meciurile cu miza mare ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: China Open

Postby Val » Tue Apr 06, 2010 8:25 am

Ma bucur pentru Mark. A avut parte de o seceta indelungata. A jucat foarte bine. Ding parea sa conduca ostilitatile si a avut sanse mari sa se desprinda in prima sesiune. A ratat momentul. iar Mark l-a pedepsit exemplar.

Totusi, par a fi jucatorii cei mai in forma ai momentului. Abia astept sa-i vad la Mondial.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: China Open

Postby impdcl » Tue Apr 06, 2010 12:45 pm

Mark Williams a jucat bine tot sezonul si nu m-ar mira daca va prinde finala campionatului mondial, acum pe bwin vad ca are cota 11 ptr castigarea trofeului si chiar o sa pariez 10 roni pe el , cu toate ca statistica nu prea tine cu jucatorii care au castigat China Open in sezoanele trecute (acestia fiind eliminati in primele faze ale competitiei)
impdcl
Jucator
 
Posts: 73
Joined: Sun Dec 20, 2009 11:30 pm

Re: China Open

Postby dragos_drls » Sun Apr 11, 2010 11:01 pm

Maestrul ronnie mi-a facut figura la acest turneu, scotandu-mi din buzunar aproximativ 130 de euro, bani pe care ma pregateam sa ii investesc intr-un shaft OB1. Cine stie, s-o fi gandit ca mi-e bine cu ce joc acum...
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: China Open

Postby madfox » Mon Apr 12, 2010 7:22 am

Nu cred ca ai fost singurul. Cred ca maistrul Ronnie cocheteaza cu pariurile ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: China Open

Postby impdcl » Mon Apr 12, 2010 10:42 am

m-am fript si eu la pariuri punand pe Ronnie, cam acum un an, si de atunci evit meciurile lui indiferent de adversar ... si iti cam dau dreptate madfox, sunt cativa jucatori care cocheteaza cu pariurile, mai ales in snooker, unde este greu sa dovedesti daca a ratat intentionat sau era terminat psihic.
impdcl
Jucator
 
Posts: 73
Joined: Sun Dec 20, 2009 11:30 pm

Re: China Open

Postby madfox » Mon Apr 12, 2010 2:13 pm

Cred ca unii s-au cam plictisit sa castige turnee si fac chestii de genul asta ori de amorul artei ori pentru multi bani. Pentru mine a fost evident non-combatul.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti


Return to SNOOKER

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron