Power Snooker

Power Snooker

Postby madfox » Mon Nov 01, 2010 9:32 am

In sfarsit pot sa ma uit la snooker fara sa adorm :twisted: Power snooker mi se pare foarte antrenant, spectatori, fete frumoase... Gata cu meciurile de 2 zile
http://www.youtube.com/watch?v=BlEfbPSz ... re=related
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Power Snooker

Postby Sheno » Mon Nov 01, 2010 3:16 pm

Nu am vazut pana acum nici un meci din strutocamila asta de snooker/pool, dar am auzit ca Eurosport-ul a transmis sambata dimineata power-snooker.

O fi oare o inventie comandata de televiziuni, tocmai pentru a mari spectaculozitatea si implicit si rating-ul la audienta ?? Din ce am vazut in link-urile postate de tine, parca prefer snooker-ul pentru gradul sporit de vituozitate pe care il necesita... iar daca vreau o chestie mai antrenanta, ramane varianta YouTube cu meciurile greilor sau, si mai bine, imi iau tacurile si ies in KC :roll:
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Power Snooker

Postby dreqonline » Tue Nov 02, 2010 3:03 pm

M-am uitat eu sambata la Power Snooker si parca si mie imi place mai mult snooker-ul. Poate si pentru ca era o atmosfera de meci de fotbal cu englezoi care faceau galerie la peluza :). Cum ziceau si comentatorii e un format facut parca exact pentru Ronnie - a batut tot la diferenta de cateva sute de puncte.
George
dreqonline
Jucator
 
Posts: 62
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:35 pm
Location: Bucuresti

Re: Power Snooker

Postby Mircea » Wed Nov 03, 2010 5:34 pm

Io sincer ma uitam fara sa adorm si inainte sa apara mizeria asta. Urla aia din public ca la box, pitipoance, graba, etc... Nu are mai nimic in comun cu snooker-ul.. Ronnie a inventat si el un joc de tipul:

Ronnie: ' Zi un numar!'
Altul: ' 87.'
Ronnie: ' 88 - te-am batut'...

Mi s-ar parea caterinca sa il vad pe Peter Ebdon la acest joc. Asta as plati chiar sa vad :)))
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm

Re: Power Snooker

Postby madfox » Wed Nov 03, 2010 8:21 pm

Nu cred ca ajunge Ebdon acolo. Poate Drago.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Power Snooker

Postby Moonlightz » Wed Feb 03, 2016 9:32 am

Mesaj sters de moderator.
Moonlightz
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Wed Feb 03, 2016 6:54 am


Return to SNOOKER

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests