112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Wed Oct 20, 2010 10:58 am

Schimbati echipa si aduceti oameni noi pe ultima suta de metri...ce strategie :D O sa ne fie mai greu de data asta pt ca nu suntem in forma cea mai buna si imi dau seama ca noii veniti in echipa voastra vor sa se evidentieze. Va asteptam in orice formula veniti ;)
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Mon Oct 25, 2010 11:04 am

S-a definitivat componenta echipei...Daca nu va aparea nimic neprevazut, noi vom fi in aceeasi formula: Subsemnatul, Cristi Secu, Paul, Dragos, Octav.

Observ totusi faptul ca forma actuala este departe de ce am aratat in vara cand am invins...iar echipa oaspete arata o forma buna luand in seama rezultatele de la concursul din weekend din king's.

PS: Data trecuta ati uitat sa aduceti cupa...ati considerat ca nu e nevoie pt ca nu credeati ca puteti pierde? :D
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby RED » Mon Oct 25, 2010 11:35 am

Cristi wrote:PS: Data trecuta ati uitat sa aduceti cupa...ati considerat ca nu e nevoie pt ca nu credeati ca puteti pierde? :D


Coane ai impresia ca aceste cupe cresc de unele singure pe trotuarele Bucurestilor?
Oare nu cumva jucam impreuna aceste meciuri...de ce din partea voastra nu apare vreo initiativa de genul conceperii unei cupe la care sa contribuim cu totii, poate ceva diplome, medalii, tricouri ,sepci personalizate....etc,etc ?
Pana una-alta noi facem aceste deplasari...caci daca v-am chema o data la 2-3 luni in Bucuresti pentru acest mic concurs intre orase...sunt sigur ca nu ati veni.
Abia-abia cu mari eforturi ajungeti la un Muscoi...si va respect pentru asta.
Criza este pentru toti....daca pana acum am fost mai "mana larga" acum nu mai pot. Totusi imi pun de-o parte ceva maruntis pentru micile escapade....gen Slobozia, Galati..sau care or mai fi.
..............ok...daca aduc eu cupa (cea din competitia cu Slobozia)...voi ce puneti la bataie?
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Mon Oct 25, 2010 12:08 pm

Frate da ce te-ai mai atacat...Nu are voie omu sa glumeasca...Iei in serios unele vorbe aiurea...Stai linistit ca nu aveam pretentia la nici o cupa...Stiu doar (sau poate ma insel) ca exista o cupa care a fost prezenta la toate editiile de muscoi cu care faceau poze castigatorii(eventual ramanea la ei o perioada)... Ceea ce am spus a fost in gluma, in conformitate cu atmosfera de pe aici...Iar legat de deplasari, in ceea ce ma priveste, am facut in anii trecuti destule deplasari (de unul singur) chiar si la vreo 3 luni distanta...
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby madfox » Mon Oct 25, 2010 12:56 pm

Cupa e o chestiune sensibila ... Si la Slobozia am "uitat" sa o luam. Cred ca Red a plantat ceva seminte de mac pentru Muscoi, in speranta unei evolutii mai fericite, mai roz ... Asa ca nu se poate umbla la ea pana atunci :lol:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Mon Oct 25, 2010 1:03 pm

Da...orice e posibil :lol:
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby SecuCristi » Tue Oct 26, 2010 4:53 pm

E razboiul psihologic cu cupele astea....vor sa ne faca sa ne gandim la ea...Cupa sau fara cupa eu tot cu sarea in ochi va astept :D....makr la lupta sa va iau k la tac sunt in mana moarta momentan...
SecuCristi
Jucator
 
Posts: 51
Joined: Wed Dec 16, 2009 9:25 am

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby SecuCristi » Sun Oct 31, 2010 7:37 am

Victorie!!! :mrgreen:
SecuCristi
Jucator
 
Posts: 51
Joined: Wed Dec 16, 2009 9:25 am

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby madfox » Sun Oct 31, 2010 11:33 pm

Ai ? Ce-ati facut bazaitorii de Dambovita ? Bagati repede scuze plauzibile ca altfel la iarna aduc alti atacanti pe 4-5 milioane Ha HA HA HA HA
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby aditzos » Mon Nov 01, 2010 10:49 am

Caterinca de pe drum a fost maxima, iar Militon a incercat sa le dea "perversa", dar din pacate a fost "apostat" in deciziv....dar a zis ca o sa se razbune
aditzos
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Wed Mar 10, 2010 12:16 am

PreviousNext

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests