112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby RED » Fri Jul 09, 2010 3:36 pm

Se pare prieteni ca Muscoilor le plac sa iasa prin turnee.
Slobozia a fost doar inceputul, focul pe paie, dar si locul unde ne-am simtit ca la mama acasa cum s-ar spune.
Constanta pe moment ne-a dat cu flit insa cazul nu e inchis, clasat.
O noua tinta apare la orizontul rosu....Galatiul, orasul de unde se vorbeste cel mai mult despre biliard, casa lui Cristi, Cristi Secu, Radooo , Cosmin si altii ca ei.
Provocarea este aruncata domnilor....undeva la inceputul lui August Muscoii se pregatesc de blitzkrieg.
Echipele sunt de 5 jucatori (bila 8 sau 9) primul la 4...fiecare cu fiecare, si ca bombonica primul meci o sa fie pe echipe dar nu se va tine cont de el la numaratoare...ci doar la orgoliu.
Cristi este cel desemnat ca sa se ocupe de organizare.

Acum echipa muscoilor. Bai conasilor....care in afara de Marse si Val va mai bagati la o astfel de cruciada?
Dati mesaje pe forum....si sa selectam echipa.
Mai multe detalii primiti pe masura ce primesc si eu de la Cristi....important e sa vad cu cine pot pleca la drum.

Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby marse » Fri Jul 09, 2010 10:56 pm

Propun sa se numeasca intalnirea (sa speram ca o sa fie regulata in sensu de periodica), GEALATZI POOL TOURNAMENT. Oricum, e bine August ca abia mai scade apa pe-acolo, toata lumea stie ca Muscoii nu prea fac casa buna cu apa, decat daca e combinata cu hamei.
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Val » Sun Jul 11, 2010 10:30 am

Propun ca data de referinta, sambata, 7 august (desi este in post). Pana atunci, au timp sa se usuce mesele, sa se calce postavul, sa se indrepte mantele si sa se curete bilele de aluviuni.

Muscoii vor veni cu bazaituri bine ochite, asa ca... paziti-va!
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby RED » Wed Jul 14, 2010 10:11 am

Cam multa tacere pe tema asta, nu-mi place atitudinea asta.
Daca pana la sf. saptamanii nu primesc alte informatii despre organizarea din Galati consider ca plecarea noastra se anuleaza.
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Sheno » Wed Jul 14, 2010 11:40 am

Cu mare placere voi putea participa si eu la aceasta intalnire, inclusiv pe data de 7 august care a fost propusa deja.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Wed Jul 14, 2010 11:43 am

Abia ce m-am intors si eu de pe la munte si vad ca lucrurile iau amploare :) Din pct meu de vedere e ok data de 7 aug. Ramane sa stabilim mai multe detalii pana atunci. Oricum sa fiti pregatiti sa va faceti bagajele ;) :)
Last edited by Cristi on Fri Aug 06, 2010 12:39 pm, edited 1 time in total.
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby RED » Wed Jul 14, 2010 1:05 pm

Deci echipa Muscoilor are in componenta 4 deja anuntati:
Red, Marse , Val, Sheno....
mai este loc de unul...grabiti-va.
Plecare este pe 7 August, ora 6.00-6.30.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby madfox » Wed Jul 14, 2010 5:59 pm

Daca nu se intampla nimic rau pana atunci, vin si eu ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby SecuCristi » Fri Jul 16, 2010 5:58 pm

Se pare k am fost selectat de capitanu de echipa sa fac parte din echipa care va da piept cu marea spuma a bucurestiului...spuma Heineken nu gluma...scot sculele de la naftalina ..intru in cantonament sa leg si eu makr vreo 2 bile...o sa le leg cu sfoara k sa-mi fie mai lejer :shock:
SecuCristi
Jucator
 
Posts: 51
Joined: Wed Dec 16, 2009 9:25 am

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Val » Mon Jul 26, 2010 10:52 am

Vad ca s-a lasat o liniste apasatoare peste subiect. Nu s-a mai inscris nimeni. Nu s-a mai lansat niciun "afront". Nu s-au mai ascutit arme albe in asteptarea confruntarii.
Ati devenit cumva pacifisti intre timp? Ce-i cu amabilitatea asta rau prevestitoare?

Eu imi organizasem ploile sa rup un fas, doua la Galati pe 7 august. Ramane cum am stabilit sau s-a modificat schimbarea ;) ?
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Next

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests