112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Sheno » Mon Nov 01, 2010 2:56 pm

Bine, bine, dar cum a fost evolutia scorului, ca in SMS-ul pe care mi l-ai trimis de pe frontul de razboi, pe la mijlocul confruntarii, pareai rapus ??
S-au facut run-uri, white wash-uri, ati avut scoruri stranse ?? Au trecut 2 zile si nimeni nu spune nimic remarcabil... hai, faceti-va curaj si raportati ! Incep sa cred ca v-ati incurcat pe drum pe la Drajna sau Braila si v-ati inteles sa transati chestiunea echipei castigatoare la telefon, dand cu banul :shock:
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Mon Nov 01, 2010 9:34 pm

Daca data trecuta scorul a fost 14-11 pt Galati Team acum ne-am impus cu 15-10...Evolutia scorurilor nu o stiu (red are tabelul)... Voi reveni cu impresii mai tarziu...
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby arnydm » Mon Nov 01, 2010 11:09 pm

Eu propun sa schimbati titlul topicului in ceva de genul: "112 sa apelati, luati bataie la Galati!"
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Sheno » Wed Nov 03, 2010 9:30 am

La saracia de informatii si amanunte pe care va incapatanati sa le (nu le) postati, raman la parerea ca meciul s-a jucat de la distanta, dand cu banul: de 15 ori a iesit capul, pentru Galati Team, de 10 ori a iesit pajura, pt. Muscoi :cry:
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby paul » Fri Nov 05, 2010 5:39 pm

Daca nu postam rezultatele confruntarilor si impresii despre acestea atunci ar fi frumos sa vedem macar poza de grup facuta inainte de inceprea meciurilor. Ce zici RED?
paul
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Fri Nov 05, 2010 5:29 pm

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby arnydm » Fri Nov 05, 2010 6:05 pm

Ceva e putred in Danemarca... ori fratele Red nu mai beneficiaza de acces la Internat... ori acolo s-au intamplat lucruri necurate! :twisted: :twisted: :twisted:
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Val » Fri Nov 05, 2010 6:33 pm

Dupa atatea "detalii" oferite de participanti, cred ca Sheno i-a dibuit si i-a deconspirat la fix.

Este clar ca au dat-o in "beri" [...aaaa... bara, (hic) scuze] de dimineata, iar cand s-au trezit era deja seara si trebuiau sa plece la Bucuresti. Asa ca au decis repede la masa (cu postav) verde si cred ca au folosit si o moneda stramba [sigur pregatita de Cristi din vreme :shock: si adusa in scop de frauda la alegeri :roll: ], de-a iesit 15-10.

Nu de alta, dar chiar asa sa nu scrie niciunul nimic!!!
Inteleg ca Muscoii bazaie cu o aripa lovita [spre refacere grabnica pana la Muscoiul ce vine], dar invingatorii [a se citi: contestati ... de un muscoi lipsa 8-) ] ce motiv au sa taca malc???
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Mon Nov 08, 2010 2:44 pm

paul wrote:Daca nu postam rezultatele confruntarilor si impresii despre acestea atunci ar fi frumos sa vedem macar poza de grup facuta inainte de inceprea meciurilor. Ce zici RED?

Sau tabelul cu scorurile... Se pare ca nu prea mai da lumea pe aici, sau cei ce intra nu au chef sa posteze...Eu unul am fost plecat zilele astea si nu prea am avut acces la PC...
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby RED » Wed Nov 10, 2010 8:35 am

Cristi wrote:
paul wrote:Daca nu postam rezultatele confruntarilor si impresii despre acestea atunci ar fi frumos sa vedem macar poza de grup facuta inainte de inceprea meciurilor. Ce zici RED?

Sau tabelul cu scorurile... Se pare ca nu prea mai da lumea pe aici, sau cei ce intra nu au chef sa posteze...Eu unul am fost plecat zilele astea si nu prea am avut acces la PC...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daca nu postai
Filosof ramaneai !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Tacerea noastra"?
Am dorit sa lasam invingatorilor spatiu indeajuns de mare sa-si manifeste bucuria castigarii editiei 2 prin lungi si amanuntite descrieri ale evenimentului la care au fost partasi.
Deasemenea ma asteptam la mai multe de la Galateni.... dar se pare ca skillurile echipei voastre sunt limitate doar in jurul mesei de biliard - ceea ce, desigur, nu e deloc rau. Pana la urma jucam biliard si nu ne intrecem in eseuri - dar sa fi nemultumit ca Muscoii Bucuresteni nu au postat cand voi abia deschideti calculatoarele nu e prea frumos.
Tot pe aceasta pagina iti incheiai un post cu:
- ".....Voi reveni cu impresii mai tarziu."
Asteptam cu drag acel "mai tarziu" al tau urmat de celelalte "mai tarziu-ri" ale coechipierilor tai...si cu siguranta vei putea citi dupa si posturile noastre.
.......................................................................
Va astept cu drag la Muscoi 6 pe toti Galatenii......iar ca o ultima dorinta (una mica dealtfel) care vreau sa se indeplineasca este ca tu Cristi sa fi extras in aceiasi grupa cu mine Decembrie - sa continuam seria de jocuri frumoase impreuna.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: 112 sa apelati - vin Muscoii la Galati !

Postby Cristi » Wed Nov 10, 2010 11:15 am

Red, iar te iei de mine degeaba...Restul galatenilor nu stiu de ce nu au postat nimic(eu unul am fost plecat cateva zile si nu am avut timp sa stau la PC) ... Si oricum de unde era sa stiu ca tu astepti mai intai impresiile noastre pt ca mai apoi sa postezi pozele si scorurile (pe care eu unul nici nu le stiu exact)... Cand am vazut lipsa de interes din partea tuturor(inclusiv a voastra) eu ce trebuia sa fac? Mai ales ca nu eu am fost MVP-ul acetui turneu...

Legat de muscoi - cu cea mai mare placere, as vrea si eu sa jucam in aceeasi grupa, sa-mi iau revansa pt cadourile facute, pt ca desi am jucat bine cu tine, m-am vazut invins de 2-3 greseli penibile in situatii cheie.
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

PreviousNext

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests