Muscoii muscoilor

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Muscoii muscoilor

Postby madfox » Wed Jan 06, 2010 10:33 pm

Se pare ca siretul Red a reusit sa atraga pe ultimii castigatori ai Muscoiului, Madfox si Alex intr-o lupta dreapta cu incrucisari de stinghii sambata la IDM. 9 ball, race to 10. De maine incep antrenamentele, ca Rocky o sa fug cu metroul pana la Unirii si o sa fac halbere stilul smuls :D
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby arnydm » Thu Jan 07, 2010 6:00 am

Succes participantilor... tuturor celor 3! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Muscoii muscoilor

Postby dreqonline » Fri Jan 08, 2010 3:37 pm

La ce ora se va intampla? As vrea sa vin si eu daca mai e loc de spectatori :)
George
dreqonline
Jucator
 
Posts: 62
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:35 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby RED » Fri Jan 08, 2010 3:54 pm

Mai mult decat atat...am reusit in proportie de 95 % sa-i convoc pe cei 4 campioni.
Astfel Flo, Martin, Madfox, Alex se vor lupta intr-o piramida simpla..primul la 7 pentru suprematia in Muscoi.
In caz ca unul din ei nu poate ajunge....se mai intampla....din respect pentru miile de suporteri ai mei (inca necunoscuti) il voi inlocui. Asa ca pazeeeaaaa!!!!
Mai multe dupa intalnirea de maine (cel mai sigur in IDM incepand cu ora 9.00-9.30)....
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby Sheno » Fri Jan 08, 2010 5:28 pm

Ei, chiar vor sari scantei din bile la o asemenea intrecere...

Daca ai nevoie si de o rezerva la rezerva... I`m your man !!
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby Val » Fri Jan 08, 2010 5:39 pm

O sa incerc sa ma prezint si eu, la categoria chibiti... si nu numai :) . Poate s-o gasi cineva sa-mi aranjeze moralul pe ziua de maine.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby Sheno » Fri Jan 08, 2010 7:04 pm

Daca ne adunam mai multi, putem sa facem si un turneu de calificare: castigatorul va fi rezerva lui RED, care la randul lui va fi rezerva unuia dintre cei 4 Muscoi :D
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby madfox » Fri Jan 08, 2010 8:13 pm

Sheno wrote:Daca ne adunam mai multi, putem sa facem si un turneu de calificare: castigatorul va fi rezerva lui RED, care la randul lui va fi rezerva unuia dintre cei 4 Muscoi :D


Da sa veniti pe la 7 sa terminati piramida :twisted:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby Val » Fri Jan 08, 2010 8:19 pm

Daca nu putem ajunge la 7, organizam repede o piramida de barbut sau de tras paiul scurt, ca asta sigur va selecta pe cel mai "in forma" jucator, cu sanse reale [calculate prin formule statistice bine documentate] sa bata pe "Muscoiul Alpha".
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Muscoii muscoilor

Postby madfox » Sat Jan 09, 2010 5:34 pm

Se pare ca alpha sunt eu 8-) Duta ne-a dat teapa si asa a intrat si Red in piramida asta. Eu am jucat cu Alex si el cu Martin. Cre ca ora lui Alex de trezire e 12, ca mi-a lasat numai prajituri si freebaluri LOL La un moment dat era 8-1, pana la urma s-a terminat 9-5. Red s-a tinut tare dar a luat-o 9-6. Martin s-a tinut si el batos cu mine pana la 3-3, cand Red si-a luat inima in dinti si a pus camera pe 2 scaune sa filmeze si el ceva. Eheee, de aici s-a schimbat totul frate. Ca sa dea bine la camera m-am concentrat exemplar si am castigat 9-5. Saraca de camera cred ca a facut carcei sus acolo, exact cand am terminat a cazut cu tot cu scaun. S-a cam sifonat bena putin, ramane de vazut daca s-a pastrat si inregistrarea. Apoi am facut mix cu Red si Val si la sfarsit cireasa ( sau ciresica ) Marse a intregit ziua frumoasa de biliard.
PS : gauri cat galeata, mante de bunjee, muzica naspa, ospatarite marfa ( mai ales picioarele frate ) iti dai seama cum o fi la interviu la astea, cred ca au model din ala de lemn si le pune sa treaca prin el :roll:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Next

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests