AXA Challenge

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: AXA Challenge

Postby marse » Thu Jan 28, 2010 12:29 pm

si eu confirm!

coane Red, tinand cont de ce-i pe-afara si daca tot vrei sa salvezi apa, poti sa-ti faci shpritzuri cu zapada, am facut eu si merge...

Eu in calitate de navigator al ghildei spatiale o ard pe uscat, asa ca puteti sa va rupeti impachetatzi cu totii, va fac balot si va tractez inapoi spre Bucuresti!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Val » Thu Jan 28, 2010 12:42 pm

Luati-ma si pe mine in calcul pentru 13/14 Feb. Sa le declaram razboi, sa arboram flamura neagra cu scheletii la vedere si sa ascutim bristile, ca doar nu mergem acolo sa ne vindem pielea pe nimica.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalinaxa » Thu Jan 28, 2010 2:58 pm

Sunt Catalin "de la Slobozia".Comentariile de pe forum AXA challange m-au umplut de fiori.Si de bucurie si de frica.Frica sa nu cumva sa beti prea multe bax-uri de creta Timisoreana si sa aveti scuze.Din pacate 13-14 e weekendul in care am petreceri,asa ca nu se poate.Oricand altcandva asteptam atacul Muscoilor cu mare placere si cu un bax de FLIT pregatit.
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Sat Jan 30, 2010 10:01 pm

Vas ca mesajul asta a fost ca o bomba biologica, au murit Muscoii ???
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby mihai.damian » Mon Feb 01, 2010 2:37 pm

madfox wrote:Vas ca mesajul asta a fost ca o bomba biologica, au murit Muscoii ???

bomba biologica sau nu, apasatoare tacere a adus dupa sine mesajul cu pricina.
eu nu cred ca au murit muscoii !, doar ca, e posibil ca, spaima indusa de o provocare atat de, neasteptata si terifianta, sa le fi estompat "tunatoarele" voci !
baieti ! nu va temeti ! nu suntem decat buni la jocurile cu bile.
noi va asteptam cu ...interes... si cu drag, si ... poate uitam de FLIT, pana la urma.
mihai.damian
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:26 pm

Re: AXA Challenge

Postby RED » Mon Feb 01, 2010 3:17 pm

Hmmmm...pai si tu coane Mihai faci parte din cei care ne asteapta la cotitura acolo?
Sincer ma bucur...am o revansa de acum 3 ani de luat la tine. Pica tocmai bine.
Insa uite cum sta treaba....weekendul asta nu poate veni Val, celalalt Madfox, urmatorul Catalin (echipa ta..petreceri nene acolo la greu, o invitatie catre Muscoi va statea in gat - s-a auzit ca ducem la beuturica hahahhaha), apoi iar Madfox ("sa imbatraneasca frumos !!!"), cel care va urma dupa e randul meu sa zic pas (are fetita mea concurs de inot la Izvorani - prima etapa a anului asta)...urmeaza marile concursuri din Kings unde e musai sa fim prezenti (luam notite, pozam, scuipam semnite pe postav....orice numai sa castige ai nostrii)....si vine vara.
Concedii, vacante, strainataturi, sufla vantul cum ar veni.
Deci o sansa avem la inceputul toamnei...sa stabilim de pe acum o zi dar sa nu pice zi de inchinare, sarbatoare legala, ziua soacrei, luna plina, Avatar reluare la realitatea tv, etc.
Si astfel vom considera ca va e frica de noi...si putem sa fim indreptatiti sa va acordam revansa la anul - tot prin toamna (hahahhahahah).
.....Mihai...cam asa stau deocamdata lucrurile pe aici. Poate gasim o solutie de compromis. Hotarati-va asupra unei zile cand sunteti ok voi acolo..si noi aici vedem cum ne alcatuim echipa (unul de la steaua, doi de la rapid, hai si un caine rebel.....).
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby marse » Tue Feb 02, 2010 6:56 pm

alo alo, daca in weekenduri nu ne potrivim, poate ne luam / dam libere intr-o zi din cursul saptamanii si ne vedem "la program" la slobozia! la 9:00 suntem acolo, pana la 18:00 facem toata treaba, oricum de la slobozia la bucuresti facem tot atat cat din bucuresti in bucuresti, pe anumite trasee, asa ca ajungem acasa ca de la munca!

eu pot oricand, asa ca astept sugestii!

Marse over and out
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalinaxa » Tue Feb 02, 2010 10:28 pm

marse wrote:alo alo, daca in weekenduri nu ne potrivim, poate ne luam / dam libere intr-o zi din cursul saptamanii si ne vedem "la program" la slobozia! la 9:00 suntem acolo, pana la 18:00 facem toata treaba, oricum de la slobozia la bucuresti facem tot atat cat din bucuresti in bucuresti, pe anumite trasee, asa ca ajungem acasa ca de la munca!

eu pot oricand, asa ca astept sugestii!

Marse over and out

Bine zis Marse!Chiar daca nu suntem noi sau voi in formula completa , o intalnire in jurul meselor de joc nu are cum sa dauneze.In principiu de la Unirea pana la noi se face cam o ora un sfert.Voi adunati-va puterile si anuntati-ma cu o zi inainte , ca noi ne organizam repede.Astept sa va hotarati.
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

Re: AXA Challenge

Postby Sheno » Mon Feb 15, 2010 4:35 pm

Propun o vizita la Slobozia pt. acest wknd (de preferat sambata).
Pareri ...??
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Val » Mon Feb 15, 2010 7:29 pm

Numara-ma si pe mine [daca nu mi-or ridica astia masina inca o data :o ].
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests