AXA Challenge

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: AXA Challenge

Postby marse » Tue Mar 23, 2010 6:10 pm

Hello everybody, din pacate nu pot veni la Slobozia saptamana asta, nici nu stiu daca ajung in clasicul Kings, s-ar putea sa joc Berea 10 la o masa cu 6 scaune in loc de buzunare, pe undeva prin Moldova... Dar urez succes bucurestenilor, pentru ca vor avea nevoie!

Marse over and out.
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Tue Mar 23, 2010 6:38 pm

madfox wrote:Sistem de joc propun bila 9, tot pe sistem Mosconi. Primul joc pe echipe 5 la 5, apoi 2 meciuri de dublu, 3 meciuri de simplu pana ajungem primul la 11. Ok ?

Coane....nu vom juca primul la 11....ci vom juca toate meciurile. Asa am facut si data trecuta.
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalinaxa » Tue Mar 23, 2010 11:13 pm

Ma bucur ca a inceput campania de alegere a celor 5 Muscoi.Poate jucam sambata.
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Wed Mar 24, 2010 9:28 am

Nu cred ca ne strangem :(
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Wed Mar 24, 2010 11:51 am

madfox wrote:Nu cred ca ne strangem :(

Pai frumos iti sade mai El Grande Comandante....
Ce ne lipseste Alpha?
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby mihai.damian » Thu Mar 25, 2010 7:51 pm

RED wrote:Se pare ca in urma vizitei fulger de lucru ce am intreprins-o in jutetul Ialomita, unde plini de aplomb am dezbatut cu tovarashii Catalin si Mihai (eroi ai muncii in sectorul lor) despre revenitea echipei noastre spre a-si lua revansha, multi dintre tinerii grupului de umor-biliard numiti Muscoi si-au aratat interesul nemarginit de a face parte din echipa Bucuresteana. Cine sa vina si cine nu ?...pentru ca 5 trebuie sa ne numaram conform uzantelor stabilite cu omologii nostri.
Tinand cont ca - vorba lui Mihai - urmatoarea "descalecare" nu poate fi mai devreme de 13-14 martie...propun un turneu-concurs-intalnire intre Muscoi care sa aiba ca punct final ... calificarea in echipa de 5.
Daca sunteti de acord.....si in functie de cati doritori avem stabilim si regulile.
Am zis!?


Cam mare distanta intre : " turneu-concurs-intalnire intre Muscoi care sa aiba ca punct final ... calificarea in echipa de 5 " si " Nu cred ca ne strangem " al lui Madfox.
Dintr-un ... roi... de... doritori sa dea piept cu AXA Team nu se mai gasesc ... resurse ... bazaitoare ( era sa spun " umane " ).
Hai ...zumzaiti, zumzaiti si ... strangeti-va pentru a va infiinta la Club AXA.
We will wait for you !
mihai.damian
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:26 pm

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Thu Mar 25, 2010 8:39 pm

Pai asta zic si eu. Nema doritori. O fi postu de vina. Se pare ca ramane dupa Paste, cand se culeg strugurii. halal ostire :oops:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Mon Mar 29, 2010 2:09 pm

Bai nene...uite ce idee are Flo pe care o si sustin atata vreme cat am si eu un loc asigurat acolo (hahahahhaha) ca primii 5-6 de la Muscoi 5 sa fie echipa ce se va deplasa cu tot tam-tamul spre Slobozia, unde o sa vada dumnealor cu cine se pun d-adevaratealea acum.
In caz ca printre acestia sunt jucatori care declina aceasta oferta....coboram ierarhic pe lista si gasim inlocuitori.
Alpha...ce zici frate, e bine - cum zicem?
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Mon Mar 29, 2010 8:29 pm

E bine, cei mai in forma sa dea de pamant cu Falosii de Slobozia. Pe ei si la casierie :D Sau la crama :?
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalinaxa » Wed Apr 07, 2010 9:05 pm

Dr. Red se poate sa ne faci o prezentare a echipei ce se va napusti sambata asupra noastra?
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

PreviousNext

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests