AXA Challenge

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: AXA Challenge

Postby RED » Wed Apr 07, 2010 9:53 pm

catalinaxa wrote:Dr. Red se poate sa ne faci o prezentare a echipei ce se va napusti sambata asupra noastra?


Desigur prietene....dar numai ce primesc confirmarea celui de-al 5 component al echipei (maine deci).
Dar ca principiu....toti ce vor veni sunt Muscoi.
Nici editia asta nu va scapa de prezentarea mea belicoasa...deci aveti putintica rabdare.
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby mihai.damian » Wed Apr 07, 2010 11:30 pm

Oooo ! ce veste minunata !
mihai.damian
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:26 pm

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Thu Apr 08, 2010 9:01 am

Cred ca nu e asa minunata. Pentru voi :twisted: :twisted: :twisted:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Thu Apr 08, 2010 12:13 pm

Se pare ca dupa lungi si disputate tratative cu Muscoii mei am definitivat pana la urma echipa ce va face deplasarea la Slobozia pentru a da cu piept cu monstrii sacrii Damboviteni.
Schimbata mult fata de cea dinainte...doar 2 am mai ramas ( Red-Marian, si Sheno-Aurelian; fapt care-i bucura pe adeptii Axei).
Muscoi Team ii mai are in componenta pe Madfox-Iulian ALPHA (a carui tac doreste afirmare si sa refaca onoarea pierduta de colegi) pe Alex (campionul de la Muscoi 4) si pe Adi (jucator in care ne punem mari sperante).
Spre regretul nostru si fericirea Axei, George a declinat pe ultima suta de metrii invitatia...pastrandu-se pentru sambata cealalta la Muscoi 5. Deasemenea in aceiasi postura s-a aflat si Florin Duta (campionul de la Muscoi 1)....nu-i nimic le arat eu cum sta treaba pe 17.
Daca Iulian si Alex....nu prea au ce sa confirme, eu imi doresc o evolutie mai buna decat cea de data trecuta (stiu ca in mod normal joc un pic mai bine decat am facuta-o atunci), Aurelian vrea si el cel putin o victorie la simplu...iar Adi isi concepe jocul astfel incat sa termie cat mai repede cu adversarii..caci are ora fixa de intoarcere acasa (la 17.00 are un botez).
Din aceasta cauza rog gazdele sa fie gata sa ne primeasca un pic mai devreme adica in jurul orei 9.30...iar dansul sa inceapa cat mai repede.
Inca un apel, umanitar de data asta...Cataline....fa ceva omule si pune si ceva alcool in sticlutele alea de bere, nu de alta... dar apa minerala am tot baut cand eram mic. Altfel vin cu fiola de 2.5 L de acasa...hahahhahahaha.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Val » Thu Apr 08, 2010 6:16 pm

Va invidiez deja. Sa va distrati un pic si pentru noi, astia care nu ne putem urni din Bucuresti w/e asta.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalinaxa » Thu Apr 08, 2010 11:56 pm

La 9 30 sa fie intalnirea domnilor.Cred ca vom termina la timp.
catalinaxa
Pionier
 
Posts: 22
Joined: Thu Jan 28, 2010 2:11 pm
Location: Slobozia

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Sat Apr 10, 2010 7:40 pm

Se pare ca toti se resimt, asa ca o sa scriu eu primul. Falosii de Slobozia au fost redusi la tacere in barlogul propriu. Masculul ALPHA si-a facut datoria si a condus haita de muste spre victorie :D Rasturnari spectaculoase de scor, bile de bile si foarta buna dispozitie la toata lumea. Dupa pauza de masa n-am mai fost in stare sa joc, fiecare aplecare dupa triunghi sau intindere pe masa mi se parea incredibil de dificile, plus o moleseala incredibila. Data viitoare mancam batoane proteice :lol:
Multumim de gazduire, si bagati tare la antrenamente, ca data viitoare vin primii 5 de la Muscoi. Atunci sa vedeti cafteala ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby marse » Sat Apr 10, 2010 8:53 pm

Felicitari tutoror, mai ales castigatorilor, cinste invinsilor, clar a fost o intalnire stransa! Foarte misto faptul ca Axa Challenge devine un eveniment periodic, bravo! Asteptam review-uri incendiare ale evenimentului, pacat ca nu s-au si filmat cateva meciuri...dar poate data viitoare!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

AXA Challenge

Postby RED » Sat Apr 10, 2010 9:13 pm

Trofeul Competitiei.JPG
De acum incolo avem si trofeu...invingatorul il detine pana la urmatoarea confruntare.
Prieteni buni.JPG
Asa ne simtim noi bine....la gramada!
Echipa Axa 2.JPG
Axa Team: - Dan, Mihai, Mihai M, Catalin si Cati
Echipa Muscoi 2.JPG
Muscoi Team: - Adi, Marian, Iulian, Aurelian si Alex


Ca si data trecuta gazdele noastre au facut totul ca disputerea intrecerii sa fie fara cusur.
Le multumesc mult, sunt oameni deosebiti si as dori la randul meu sa le intorc cumva serviciul.
Asa ca prin magie am faurit o cupa care de acum incolo sa fie oferita echipei invingatoare pana la urmatoarea intrecere.
Se pare ca acum a vrut sa ramana la Muscoi...ne mandrim cu ea, am castigat-o cu greu.
.........................
Revin duminica cu detali complete...acum sunt obosit.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Sheno » Sun Apr 11, 2010 7:04 pm

Inca o data a fost o zi frumoasa pe care am petrecut-o alaturi de prieteni, am ras si m-am simtit excelent, desi am jucat ca o cizma. De asemenea am cele mai bune aprecieri pentru gazdele noastre care din nou au fost extraordinari: au tinut in suspans deznodamantul meciului, au ras si au facut poante dar ne-au si scarmanat cand au avut ocazia (pe mine cel putin m-au capacit constant).

A fost frumos, m-as bucura sa putem face o revansa si in Bucuresti, sau macar sa ne intalnim si la Muscoiul de sambata viitoare unde vom fi multi prieteni intre care cu siguranta o sa va simtiti si voi bine.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron