BINE ATI VENIT !

Re: BINE ATI VENIT !

Postby Val » Thu Mar 25, 2010 8:34 am

Salutari Beny! Bine ai venit!
Poate ne si vedem prin Bucuresti candva, la un "intermezzo" de weekend.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby madfox » Thu Mar 25, 2010 10:14 am

Sall Benny :) Sau broscuta de pe ustream ?
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby OctyBilliardLover » Sun May 02, 2010 7:55 pm

Va salut!
Numele meu este Octavian, am 14 ani si sunt din Galati.Practic biliardul de peste 4 ani si am castigat 3 turnee, unul in Galati si doua la Braila.Bineinteles ca la aceste concursuri au participat numai 20ani+ ... eu sunt de fiecare data exceptia :) Am vazut ca la rubrica ''CONCURSURI'' sunt trecute doar concursurile din Bucuresti.Mi-ati putea oferi informatii despre turnee din alte orase?Eventual organizate de RBA?
OctyBilliardLover
Pionier
 
Posts: 40
Joined: Sun May 02, 2010 7:50 pm
Location: Galati

Re: BINE ATI VENIT !

Postby madfox » Mon May 03, 2010 2:09 pm

Salut, am auzit ceva despre tine. Felicitari. Stiu ca la Constanta se organizeaza ceva in legatura cu RBA.
Attachments
promo concurs.jpg
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby OctyBilliardLover » Fri May 07, 2010 6:38 pm

madfox baga id-ul meu , octy_snooker_lover , sa mai vorbim :)
OctyBilliardLover
Pionier
 
Posts: 40
Joined: Sun May 02, 2010 7:50 pm
Location: Galati

Re: BINE ATI VENIT !

Postby adrianos90 » Tue Dec 14, 2010 10:20 pm

Salutare!!!
Ma numesc Suciu Alexandru am 20 de ani si sunt din Sibiu.Pot sa zic ca sunt incepator in ale biliardului avand in vedere genul de discutii pe care le-am vazut pe forum.Am inceput sa iau biliardul mai in serios acum cateva luni cand am cunoscut un "jucator" care mi-a aratat lucruri la care nici intr-o suta de ani nu ma gandeam:)).Am intrat pe acest forum in dorinta de a invata mai multe despre "bile" si cu speranta ca ma va ajuta cineva sa-mi cumpar un tac mai bun decat cele din localuri dar la un buget restrans de 250 de lei:((,zic restrans dupa ce am vazut de ce sume se vorbeste pe forum,astep un raspuns cat mai curand posibim,
mersi
adrianos90
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Tue Dec 14, 2010 9:51 pm

Re: BINE ATI VENIT !

Postby madfox » Tue Dec 14, 2010 11:43 pm

Salut Adriano. Bine ai venit :D La pretul asta iti recomand Artemis sau Fury. Daca nu ai un magazin in zona ta, ne auzim incateva zile poate iti gasesc eu unul.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby adrianos90 » Wed Dec 15, 2010 12:06 am

nu stiu daca e recomandat sa raspund aici,dar imi poti lasa un mail,id de messenger sa vorbim despre o comanda de pe net pentru ca in zona mea nici vorba de asa ceva
adrianos90
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Tue Dec 14, 2010 9:51 pm

Re: BINE ATI VENIT !

Postby illidan » Thu Jan 06, 2011 10:39 pm

Salutare! Student in bucuresti , pasionat de biliard si cam atat , nu cred ca mai este nevoie sa intru in detalii. Cum am ajuns eu pe forumul asta, pai ca orice pasionat de biliard am zis sa-mi iau si eu un tac, si tot cautam informatii pe net. Am citit acest forum si am descoperit ca biliardul este un sport mai complex decat pare.

Intr-un final mi-am luat si tac, Fury Crown FCR-3. Am jucat vreo cateva zile cu el si sunt multumit. Poate voi avea si eu parte de un adversar pe masura, ma cam distrez cu prietenii cu care ma duc la biliard
Last edited by illidan on Fri Mar 09, 2012 2:25 am, edited 1 time in total.
illidan
Pionier
 
Posts: 25
Joined: Thu Jan 06, 2011 7:56 pm

Re: BINE ATI VENIT !

Postby madfox » Fri Jan 07, 2011 8:23 am

Salut. Bine ai venit. Biliardul este un sport complex, dar si foarte frumos. Sa joci cu placere si te asteptam sa discutam pe forum.
Spor la bile !
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to Prezentare forumisti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest