Bilete la meciul EFREN vs Earl Strickland

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Bilete la meciul EFREN vs Earl Strickland

Postby costinu2000 » Mon Sep 21, 2015 1:50 pm

AM 4 bilete de vazare in primul rand chiar langa zona unde stau Efren si Earl. Meciul este reeditarea meciului "race from Hong Kong" se disputa in 2 zile 24 si 25 septembrie. Biletele sunt 2 pt 24 sept si 2 pt 25 sept. meciul incepe pe 24 seara la ora 20:00 ora Germaniei iar portile se deschid la 18:30. Cu aceste bilete ai si intrare la evenimentul care are loc adica HANGELAR OPEN 10BALL meciul nu se televizeaza , nu e pe TV stream nu va fi nici pe CD sau DVD. Singura sansa sa vezi acesti 2 monstrii sacri ai biliardului este sa fii prezent la eveniment. Din pacate ghinionul meu va fi bucuria TA.....fiindca nu pot merge la meci. De asemenea la acest concurs participa cei mai buni jucatori din Germania plus altii jucatori de top ca Efren Earl Florian Hammer Ivo Arts Oliver Ortmann si multi multi altii. sunt 216 jucatorii deci vei putea vedea la treaba unii dintre cei mai buni jucatori ....in plus de asta poate fi si o minivacanta de vis. Hangelar este chiar langa Koln. Pretul pt toate cele 4 bilete este de 120 eur .....un pret foarte bun avand in vedere cele relatate. meciul se disputa in 2 zile primul la 40 ....un adevarat regal al biliardului avand sansa de a sta la o distanta mai mica de 4, 5 metri de 2 MONSTRII SACRII AI BILIARDULUI. tel de contact 0722511669 Mihai sau in Germania +4915731467144 Costin
Bilete sunt SOLD OUT si tot ce am spus mai sus se poate verifica pe site http://www.hangelar-open.de/index_en.asp
Tac de joc - Wes Hunter
Break/jump - Mike Gulyassy, Sledgehammer
Jump cue - Tom Penrose
costinu2000
Jucator
 
Posts: 80
Joined: Sat Mar 17, 2012 7:37 pm
Location: Bucharest

Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron