Caut tac Joss

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Caut tac Joss

Postby Viking » Thu Dec 08, 2016 8:01 pm

Am pe cineva doritor de un Joss (numai în stare bună și fără defecte majore)

Dacă aveți ceva oferte va rog pe privat.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: Caut tac Joss

Postby costinu2000 » Fri Dec 09, 2016 9:54 pm

Am si un Joss Thor Hammer.....foarte frumos sunt primul propietar si este luat de mine direct de la dealer din america de nou. Tacul este impecabil ...nu il mai folosesc fiindca am alt tac de spart Xbreaker. Tacul nu mai are pastila lui originala de spart. Acum are pastila noua kamui HH si este foarte bun de joc dar daca vrei sa pastrezi shaftul pt spart atunci mai pot da un shaft extra pt joc...am Schon am Mezz Alpha Hybrid 314/2 in functie de shaft se face si pretul....dar sincer merge foarte bine cu shaftul lui original...e un pic mai stiff dar merge foarte bine. Daca vrei poze trm un nr de tel si iti trm pe Whats up
Tac de joc - Wes Hunter
Break/jump - Mike Gulyassy, Sledgehammer
Jump cue - Tom Penrose
costinu2000
Jucator
 
Posts: 80
Joined: Sat Mar 17, 2012 7:37 pm
Location: Bucharest

Re: Caut tac Joss

Postby Viking » Sat Dec 10, 2016 12:31 am

thanks, dar cautam unul se joc 100% :)
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron