[SOLD] Classic Phantom Break/Jump

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

[SOLD] Classic Phantom Break/Jump

Postby Viking » Sat Dec 17, 2016 9:50 am

Luat de aici:

https://www.dynamic-billard.de/billiard-cues/pool-cues/classic-cues-for-pool-billiard/240/billiard-cue-classic-phantom-break-jump-cpb-1-black-quick-release-pool

Greutate de 19 oz., varf fenolic de 13 mm lipit de ferula de fibra de carbon, ambele jointuri ce se insurubeaza foarte rapid (un fel de copie de Uni Lock)

Cum am zis si la "descrieri", al meu e fara vopsea alba pe grip. Un lucru bun, fiindca probabil ca jumate din vopsea s-ar fi sters in timp, aratand ca dreaq, precum am vazut si la alte firme mai cu blazon ( Lucasi cu golf wrap).


Sparge de nota 8 (daca consideram ca BK2 si Mezzul sunt de 10). Nu stiu cum sare, ca eu nu stiu sa sar.


Garantez ca sparge mai bine decat orice Cuetec WCT, Cuetec Meteor, Artemis de spart, Fury de spart, Luxor de spart, Dufferin de spart, etc (alte tacuri din aceeasi gama de pret încercate de mine).


Am dat pe el 105 EUR, cu transport

PRET - 300 lei cu transnsport prin curier plătit de mine
Last edited by Viking on Sat Jan 14, 2017 3:23 pm, edited 1 time in total.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: Classic Phantom Break/Jump

Postby BumBexa » Sun Jan 08, 2017 4:32 pm

M-ar interesa pe mine acest tac. Nu inteleg de ce nu reusesc sa trimit niciun mesaj. Te rog suna-ma tu daca vreusesti sa vezi acest mesaj. Mersi 0744306022
BumBexa
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Mon Nov 07, 2016 11:47 pm


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron