(Rezolvat) SHAFT PERFORMANT

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

(Rezolvat) SHAFT PERFORMANT

Postby Viking » Sat Jun 10, 2017 12:24 pm

Caut orice shaft performant (intre 11.75 si 13 mm) în stare bună, fără reparații) cu joint 3/8x10, pt. tac McDermott.
Last edited by Viking on Sat Jun 17, 2017 9:47 am, edited 1 time in total.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: SHAFT PERFORMANT (CAUT)

Postby arnydm » Sat Jun 10, 2017 9:38 pm

Avem o ofertă... dacă se încadrează. Mezz WX900, 12mm, black collar. Pastila ( dacă contează ) este un ON SSupra, cam 60% din partea neagră. Stare foarte bună, ( ca să nu zic impecabilă ) fără lovituri, ding-uri sau altele. Prețul? Dacă este pentru tine este cel la care l-am achiziționat. Dacă nu este pentru tine... nu este de vânzare! :D
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: SHAFT PERFORMANT (CAUT)

Postby Viking » Sat Jun 10, 2017 10:37 pm

interesant anunt.
n—am inteles nimic
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: SHAFT PERFORMANT (CAUT)

Postby Viking » Fri Jun 16, 2017 11:15 pm

Am rezolvat.

Am mers pe varianta cea mai buna, la cel mai mic pret existent acum; OB1, la 129 Eur de pe kozoom.com.
A ajuns în 3 (!) zile din Franta, believe it or not. Customer service impecabil, mai bun decât Oliver Ortmann sau Dynamic.
Am mai luat o ceara si joint protectoare din aluminiu (minunate) si am avut transportul gratuit la 150 eur cumparatura.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron