(inchis )Vand shaft ExPro

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Re: Vand shaft ExPro

Postby Val » Thu Feb 01, 2018 10:50 am

No offense, Traiane. Oi fi eu mai chior, dar nici dracu n-a citit subtitlul ala. Mai mult decat atat, subtitlul s-a pierdut de tot in posturile urmatoare.
Cred ca ar trebui sa clarifici mai bine in cuprinsul postului ce vinzi si cat ceri pentru ce vinzi. Nu-ti poate dauna, ci iti face un serviciu.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Vand shaft ExPro

Postby traian.marinca » Thu Feb 01, 2018 11:56 pm

bai istetule...Cristi .....am modificat doar titlul primei mele postari ...cu tacul intreg, nimic altceva..... si ati inceput sa faceti tam tam dupa ce a facut Val un comment . Care-i problema ? ca nu inteleg.
traian.marinca
Balls Master
 
Posts: 127
Joined: Thu Dec 13, 2012 4:46 pm

Re: Vand shaft ExPro

Postby Cristi » Fri Feb 02, 2018 10:06 am

Problema e ca nu stii cu ce sa mananca un forum si cum se posteaza un anunt. Si te rog sa lasi apelativele gen "istetule" ca nu cred ca isi au rostul (mai ales ca a fost vina ta) si nici nu ne cunoastem sa ne tragem de sireturi. Spor la vanzare (daca va reusi lumea sa inteleaga ce vrei sa vinzi, pt ca din toti cei de aici nimeni nu te-a inteles).
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Previous

Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron