Ex Pro -United Joint(Vandut)

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Ex Pro -United Joint(Vandut)

Postby traian.marinca » Sat Feb 03, 2018 11:15 am

am decis sa inchid anuntul anterior pe motiv ca a facut prea multe valuri si a deranjat lumea. Singurul lucru care l-am facut a fost sa modific un anunt mai vechi . Sub anuntul nou(vand shaft ex pro ) a aparut si anuntul vechi (Vand mezz ec 7 R cu ex Pro), habar n-am de ce si nu ma intereseaza. De aici ati inceput sa faceti misto, extraordinar ce greseala am facut. Asa ca daca cineva este interesat de shaftul ex pro ,ii stau la dispozitie cu toate detaliile.
-united joint, greutate 116 gr, pastila Zan medium, lungimea 29 inch.Shaftul e ca nou, l-am primit la jumatatea lui dec. si am jucat cel mult 2 ore.
Pret 320 euro
spor la bile !!!
Last edited by traian.marinca on Tue Mar 06, 2018 10:38 pm, edited 1 time in total.
traian.marinca
Balls Master
 
Posts: 127
Joined: Thu Dec 13, 2012 4:46 pm

Re: Ex Pro -United Joint

Postby amabilu » Sat Feb 03, 2018 5:09 pm

Stai linistit, baietii vor sa tina forumul in viata, s au dus vremurile glorioase de altadata cand ne boscorodeam pe chestiuni (mai) serioase, daca n avem din alea, ne pastram in forma si pe fleacuri din astea. S a facut din tantar armasar , hai sa o lasam cum a cazut, suntem o comunitate prea mica sa dam importanta nimicurilor. Cine stie, vreodata ne intalnim la o masa sau la un deal si nu are rost.

Bafta la vanzare!
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Ex Pro -United Joint

Postby traian.marinca » Sat Feb 03, 2018 8:58 pm

numai bine la toata lumea.......
sa fiti sanatosi
traian.marinca
Balls Master
 
Posts: 127
Joined: Thu Dec 13, 2012 4:46 pm

Re: Ex Pro -United Joint

Postby dodo » Tue Feb 06, 2018 2:40 pm

singurul om deranjat ai fost tu...din partea mea nu a fost niciodata vreo intentie rea...dupa cum a explicat si val...nimeni nu a vazut ca ai inclus si butt-ul in pret si pur si simplu am crezut ca a fost o greseala de redactare si am incercat sa fiu de ajutor... nu intru pe forumuri sa ma cert cu lume.. am alte lucruri mai bune de facut. Spor la vanzare si numai bine...poate data viitoare nu mai esti asa iute la manie... Te salut
dodo
Pionier
 
Posts: 46
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:59 pm

Re: Ex Pro -United Joint

Postby amabilu » Tue Feb 06, 2018 4:03 pm

Iar incepe prostia asta de discutie de clasa a cincea? Si a deschis omul alt topic, lasa l in pace sa si vanda marfa cum ai fost lasat si tu.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Ex Pro -United Joint

Postby dodo » Wed Feb 07, 2018 6:14 pm

nu incurc cu nimic nicio vanzare.. chiar dau free up-uri... nu inteleg rostul comentariului tau
dodo
Pionier
 
Posts: 46
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:59 pm

Re: Ex Pro -United Joint

Postby madfox » Thu Feb 08, 2018 11:56 am

Traian e super baiat si Dodo la fel. Sunt convins ca a fost o neintelegere. Gata cu posturile off topic, restul pe privat boys
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron