(vândut) Tac Fury DL 8 cu shaft HTO

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

(vândut) Tac Fury DL 8 cu shaft HTO

Postby Viking » Fri Apr 13, 2018 8:47 pm

Tac Fury DL 8 de 19 Oz. absolut nou, cu eticheta pe butt.

- Shaft HTO cu pastilă Everest originala (de aia am și cerut să schimbe shaftul din SSS shaft, pt. că nu eram convins ca pe shafturile SSS e pastilă Everest originală).

- Joint protectors cu numele Fury scris cu negru pe fond argintiu și cu "geam" transparent deasupra.

Nu știu dacă lemnul e altul (pare mai alb) dar ferula e sigur mai solidă decât ce pe care o am eu pe shaftul SSS de pe tacul meu Fury NA. Se simte și la lovitură.

Si nu fac reclama si sper sa nu supar pe cineva, dar este superior oricarui tac Players (chiar si celor din gama HXT, cu ferula minune, care e un bullshit de marketing, dublu la pret).

Trimit poze din toate unghiurile sau vedeți pe OLX.

https://m.olx.ro/oferta/tac-biliard-fury-dl-8-nou-IDaR9HR.html

contact:





Preț 399 lei, ... cu transport prin curier inclus.

(eu am dat 100 USD+ taxe de DHL, care s-a smekerit și cer 96 de lei ca să vamuiasca ei pt tine) .


Tacul l-am adus pt. cineva care dorea un alt model din gma DL. Neînțelegere... Si am ramas cu el.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: AndreiGeo and 9 guests