Vanzare shafturi pe filet 5/16x14

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Vanzare shafturi pe filet 5/16x14

Postby AlexandruM » Thu Nov 22, 2018 11:46 am

Pe parcursul timpului am acumulat cateva shafturi pe care la moment nu le folosesc. Shafturile sunt utilizate, dar in stare buna, fara defecte majore care ar afecta jocul.

1) Shaft Tiger Ultra-X, ferula inlocuita, diametrul pastila 12,75mm. Pret - 400 Lei
2) Shaft Jacoby Edge Hybrid, cand este rulat pe masa are un pic de "tapper roll". Diametrul pastila - 12.7mm. Shaftul a fost cumparat de nou cu acel mic roll si a fost utilizat 9 luni. Pret - 650 Lei.
3) Shaft custom facut de mesterul si jucatorul ucrainean Serghei Vaskovskyi. Shaftul este nou, jucat maxim 3 ore cu el. Shaftul are constructie LD, miez din carbon, insertie de lemn purpleheart la imbinare. Lemn de artar de o densitate deosebita. Productia unui shaft de la acest mester dureaza cam 4-6 luni. Lungimea shaftului 30", diametrul pastilei - 12.75 mm. Pret 850 Lei

Toate shafturile au filet 5/16x14 si se potrivesc perfect pe tacuri de Joss, Schon etc. unele se pot infileta si pe filetul United de la Mezz, in functie de modelul exact de tac (la unele a mers la altele nu).

Detalii la tel. 0729996293
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Vanzare shafturi pe filet 5/16x14

Postby AlexandruM » Tue Apr 09, 2019 9:51 am

Oferta este inca valabila.
Sunt interesat si de schimburi cu butt-uri pe filet 5/16x14, eventual cu plata suplimentara din partea mea.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Vanzare shafturi pe filet 5/16x14

Postby AlexandruM » Thu Jul 18, 2019 8:59 am

Sus, poate isi face cineva curaj :)
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests