Montez Pastile

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Montez Pastile

Postby sneaky_spy234 » Fri Sep 27, 2013 6:11 pm

Intai de toate sunt un jucator de billiard. Am avut nevoie sa imi Montez o pastila, a iesit bine si am mai pus una. Asta era acum 10 ani, de atunci s-au schimbat lipiciurile si a trebuit sa evoluam.De 2 ani am pus in jur de 200 pastille si am avut clienti multumiti. Pentru pastile pretul e urmatorul

Pastila de Joc 25 RON
Pastila de Spart 30 ron


Acum gustibus non-discutandum in materie de pastile, fiecare isi pune ce vrea, dar recomand Moori MII, Kamui M si S.Astea pentru joc si pentru spart e o pastila pe care am pus-o de f. putin timp pe tacul meu de spart, e vorba de sonic de la Mezz, chiar imprastie bine bilele, o puteti testa.
Pentru mai multe detalii si poze puteti lasa un mail pe privat si in limita timpului disponibil va raspund si va pun si poze cu "inainte" si "dupa"
sneaky_spy234
Pionier
 
Posts: 15
Joined: Sat Jan 14, 2012 9:09 pm

Re: Montez Pastile

Postby madfox » Fri Sep 27, 2013 11:35 pm

Ar trebui sa te prezinti asa cum scrie in regulile forumului. Un jucator de biliard, cine ? Din ce oras ?
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests