Echipa Steaua

Echipa Steaua

Postby madfox » Sun Feb 28, 2010 8:16 pm

Frate boul asta il pune pe Karamyan fundas stanga si pe Toja mijlocas stanga. Tampit rau. Si cum naibii sa jucam cu Plesan si Ovidiu Petre la mijloc ?
Pacat, sper totusi sa batem desi parca vad ca Mutulica DicA ne da vreo 2 ...

Eu as vedea asa echipa Stelei : Tatarusanu - Petre Marin,Tall,Parpas,Nicolita- Ovidiu Petre - Artion Karamyan,Tanase, Armand Karamyan - Kapetanos, Pepe Moreno
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby dragos_drls » Tue Mar 02, 2010 10:55 pm

Din pacate echipa Steaua are alte probleme acum, e stupid sa te tratezi de gripa cand ai cancer. In fine, sa speram ca acest 'homo erectus' va reusi sa gaseasca intr-un final aleea de iesire din Ghencea...
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: Echipa Steaua

Postby madfox » Tue Mar 02, 2010 10:59 pm

De cand sper eu, dar degeaba. Nu osa mai fie performanta cu omu asta acolo ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby Radu » Fri Mar 05, 2010 9:28 pm

De cand a plecat Meme si Oli , Steaua e in continua decadere . Sa vedem ce branza face campionatul acesta
Radu
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Sat Feb 20, 2010 9:17 pm

Reintoarcerea Ciobanului in Iarba

Postby RED » Fri Mar 19, 2010 3:35 pm

"Asa a vrut D-zeu..sa-mi dea mie o palma ca prea am fost mandru ca am cea mai buna echipa.."

Astfel s-a scuzat Primul Oier al Tarii de cumplita suferinta prin care trece cel mai mare club de fotbal din tara.
Nu lipsa de jucatori buni si a antrenamentelor serioase sub comanda unui antrenor capabil sunt motivele esecurilor Stelei....ci Gratia Divina.
Echipa pe care Mult Iubitul Mioritic insusi si-a alcatuit-o dupa lungi si chinuitoare zile de logica si observare atenta a fiecarui jucator s-a lovit de Puterea lui D-zeu, altfel era.....vai si amar de cateii osteniti.

Urmeaza Mediasul....mi-e teama pentru prietenii mei stelisti daca se continua sub bagheta (bata) magica a Calauzitorului Transhumantei.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby madfox » Fri Mar 19, 2010 9:22 pm

Frate mi se parea ca Scuipita este un antrenor foarte bun, dar pare mai degraba un muzician nebun. Cine dracu mai intelege ce vrea sa faca din echipa asta ... Combinat cu talentul de conducator al oierului = DEZASTRU
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby dragos_drls » Sat Mar 20, 2010 1:06 am

Nici nu stiti cat ma bucur de faptul ca nici unul din voi nu i-a pronuntat numele. Macar aici mediul sa ramana steril...Cat despre izul de branza ce adie dinspre Ghencea, fiti pe pace, sunt din ce in ce mai convins ca ziua in care ne vom elibera de ''neuronul singuratic'' va sosi cat mai curand. Cum la meciul cu ''gazarii'' vom fi iarasi in efectiv complet, instanta dandu-le dreptate celor care au dat clubul in judecata pentru interzicerea abuziva pe stadion, ii vom da din nou o noua mostra de ''iubire ciobaneasca''.
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: Echipa Steaua

Postby madfox » Thu Apr 08, 2010 8:25 pm

Este primul meci de anul asta in care Steaua a jucat ceva mai interesant. Tanase in mijloc si Karamian au facut diferenta cred. AA, si Emeghara. Fotbalist adevarat. Banel a jucat si el peste medie da saracu n-are decat o centrare buna pe meci. Bine ca a fost gol. Iti dai seama ca Oierul Fara Nume e ud. I-ar prinde bine 10 bulioane ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby madfox » Tue Aug 31, 2010 4:20 pm

Eheii ce echipa se formeaza. Steaua e numai una ! Tatarusanu,Bonfim,Galamaz,Gardos, Latovlevici, Apostol, Ricardo, Tanase, Radut, Stancu, Bilasco. Cum e ?
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Echipa Steaua

Postby madfox » Mon Sep 20, 2010 11:15 am

Cum draq sa fie. Ilie 'Respekt" pare tot din gama "Aiuriti de serviciu". Cu Timisoara a pierdut meciul cand a scos mijlocas si a bagat al 5-lea fundas de se calcau aia pe ghete. Cu Urziceniul nici el nu stie ce a vrut sa faca. La Liverpool iar a facut varza echipa. Scoate fundas dreapta si baga mijlocas dreapta (Nicolita), apoi scoate mijlocas central si baga fundas dreapta (Bomfim). Mi-e frica de meciul de azi ...

PS : din ciclul sa moara capra vecinului, ce varza sunt aia de la Dinamo frate. la primul gol 4 insi s-au intalnit la marginea careului la o barfa mica in timp ce Sanmartean il servea pe Wesley. Cea mai haioasa imagine de anul acesta :twisted:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Next

Return to Fotbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests