Fury NA

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Fury NA

Postby amabilu » Sat Feb 14, 2015 10:47 am

Sa arunce cu piatra cine n a gresit!Si eu acu un an mi am cumparat primul tac iar acum sunt la al patrulea.

Suflete nestatornice,ochii vad,inima cere...Ne amagim ca actualul e tacul suflet-pereche si diavolul ne ispiteste again and again.Si apoi ne ajung blestemele tacurilor parasite:"Cine-nchide masa si lasa/Sa i dea Dumnezau pedeapsa!"

Dar sa fim ontopic, domnu Viking,de ce te ai desFuryat?
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Fury NA

Postby Viking » Sun Feb 15, 2015 10:30 am

Ma gândeam eu ca nu scap :)

Vanzarea e pur si simplu din ratiuni de nevoi.

Tacul nu are nici o vina de data asta. Chiar începusem să mai închid si mese (grele) si sa-mi pun, din nou, fanteziile (biliardistice) in aplicare.
Ma opresc aici ca seamana a reclamă mascată :)
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: Fury NA

Postby amabilu » Sun Feb 15, 2015 1:52 pm

Imi pare rau sa aud asta,credeam ca voi, acolo, in partea de romanie (mai) civilizata sunteti si mai scutiti de probleme materiale decat noi astia,regatenii.

Pacat,chiar un tac frumos si bun incat sa nu limiteze pe nimeni sa faca ce ar vrea pe masa.Bafta la vanzare!
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron