Predator Vantage

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Predator Vantage

Postby arnydm » Thu Dec 04, 2014 10:48 pm

Marketing-ul Predator mai scoate ceva pe piață... un nou shaft la un "super" preț! Doar 310.50$ la Seyberts... o nimica toată! ;) Din ce am citit pe site-uri nu am reținut decât diametrul de 12.9, un taper ProV ( ce naiba o fi aia chiar nu știu :D :D ) și o tehnologie desprinsă din marketingul Apple ( iMatch ) pentru cele 10 triunghiuri de lemn ce formează shaftul... adică un fel de perfecțiune identică la acestea, atent selectate, blah-blah... poate cineva care îl cumpără și execută ceva lovituri cu el spune mai multe, eu doar mă minunez de preț...
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Predator Vantage

Postby AlexandruM » Mon Dec 08, 2014 7:54 am

Doar 310$? pff
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Predator Vantage

Postby madfox » Thu Dec 11, 2014 10:36 am

pare un FAT rebranduit cam scumput cred. Sigur o sa aduca cineva sa facem un review
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Predator Vantage

Postby andreisergiu » Mon Jan 12, 2015 9:13 pm

andreisergiu
Pionier
 
Posts: 46
Joined: Fri Dec 12, 2014 8:41 pm

Re: Predator Vantage

Postby madfox » Mon Jan 12, 2015 9:53 pm

Avem unul pe drum, am sa fac si eu un review
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Predator Vantage

Postby arnydm » Sun Apr 05, 2015 8:48 pm

Până se face un review la Vantage Predator mai scoate ceva pe piață... generația a III-a de shafturi, recte 314-3 și Z3. Care la ei pe site spune că nu calcă pe urmele lui Vantage care este el... cum vine asta nu prea pricep. Să decidă experții care este ei! :D
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Predator Vantage

Postby madfox » Wed Apr 08, 2015 5:31 am

Marketing adik Predator are un imens grup țintă și a mai scos 3 opțiuni de shafturi ca sa aibă ce vinde
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Predator Vantage

Postby Viking » Thu Apr 09, 2015 9:19 am

generatia a 3a ? adica cu încă nush cate zeci de procente de deflexie redusă. ăștia ajung la deflexie zero. atunci sa vezi vânzări (mai ales în romanica). și dup aia cursul firesc: anunturi pe biliardforum.ro cu "vând sau schimb urgent z3 ca îmi trebe bani" care se traduce cu "am crezut ca baga bilele singur insa ma încurcă și mai tare ca iode fapt nu știu să mă aliniez și când joc tare ,ca asa e mai spectaculos, chiar ca ma încurcă" :)
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Re: Predator Vantage

Postby arnydm » Thu Apr 09, 2015 11:14 am

Se pare că nu s-a înțeles ceea ce voiam să spun... pe scurt... pe site-ul Predator există un fel de tabel în care sunt evidențiate calitățile lui 314-3, Z3 și Vantage. Ceea ce m-a surprins a fost că Vantage deține 95% din cele mai bune calități, cu alte cuvinte au scos generația a 3-a de shafturi dar niciunul nu este mai tare ca Vantage, care este el pe românește... the best! Interesant, nu? ;) :D
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Predator Vantage

Postby Viking » Thu Apr 09, 2015 7:35 pm

ba da. perfect. marketingul predator a mai scos un gadget scump. eu cu 300 USD am tot tacul și cu 2 shafturi (în fine ala de 12,75 l-am tras pe linie moartă)
Și am tupeul, fără să fi văzut frun z2 vreodată, sa pariez că nu-i nici o diferență fatza de NXul la juma de pret al lui măndel. Ba mai mult am înțeles că la feeling a varză, caracteristică la care Fury debordează.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Next

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest