Achizitionare tac de la dynamic-billiard.de

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Achizitionare tac de la dynamic-billiard.de

Postby telecaster » Sat Feb 07, 2015 2:53 pm

Salutare
Ati cumparat careva cate ceva de la nemti ? :D
Stiu ca a mai fost deschis cu ceva timp in urma un topic cu subiectul asta dar nu dau de el pe forum.....
As vrea sa lansez o comanda si nu stiu dc este totul ok legat de virament transport etc...

Ms anticipat
User avatar
telecaster
Pionier
 
Posts: 48
Joined: Thu Aug 09, 2012 9:16 pm

Re: Achizitionare tac de la dynamic-billiard.de

Postby amabilu » Sat Feb 07, 2015 3:50 pm

Cauta in posturile lui AlexandruM sau contacteaza l,a luat Joss ul de pe Dynamic,din cate tin minte a fost multumit de tot.
Poti achizitiona si de la ATD cu exact acelasi pret ca si de pe site ul nemtesc si fara nici o taxa de transport daca astepti 2-3 saptamani ca sa vina produsul odata cu propria lor comanda.Asta daca esti din Bucuresti,daca nu atunci nu e mare smecherie.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Achizitionare tac de la dynamic-billiard.de

Postby telecaster » Sat Feb 07, 2015 8:16 pm

MSsss
User avatar
telecaster
Pionier
 
Posts: 48
Joined: Thu Aug 09, 2012 9:16 pm

Re: Achizitionare tac de la dynamic-billiard.de

Postby AlexandruM » Mon Feb 09, 2015 5:35 am

Comunicarea cu nemtii a decurs brici. Unica teapa, sa zic asa, mi-am luat-o la transfer (la acel moment eu inca nu aveam Paypal), comisionul bancii a fost de 35 euro.
Transportul a durat cred ca 2-3 zile, cel mai placut a fost faptul ca dimineata la ora 7, verificand tracking number, coletul a ajuns in Otopeni, iar la ora 9.30 curierul era deja cu sculele in Ploiesti si mi le-a predat. Dat fiind ca am avut comanda mai mare de 250 euro, mi-au dat discount de 5%, care a acoperit cheltuielile de transport.
Recomand cu incredere, evident folosind Paypal.

Pentru orice alte intrebari, let me know.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti


Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests