Cumparare masa biliard

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Cumparare masa biliard

Postby Cip78 » Thu Nov 19, 2015 4:00 pm

Buna ziua,

Vreau sa cumpar o masa de biliard de 8ft pentru acasa, dar nu stiu ce model sa aleg. Am cautat pe net si tind intre o masa buffalo eliminator sau colorado ambele de la firma tat biliard. ma puteti ajuta cu o sugestie care ar fi mai buna din punct de vedere al calitati jocului. va multumesc anticipat.
Cip78
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Thu Nov 19, 2015 3:37 pm

Re: Cumparare masa biliard

Postby Val » Fri Nov 20, 2015 10:48 am

Salut Cip,
Cat vrei sa dai pe ea?
Te intereseaza o masa mai buna, dar la mana a doua?
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Cumparare masa biliard

Postby Cip78 » Fri Nov 20, 2015 11:50 am

Salut,

Pana in 6500 ron as fi dispus, dar as vrea una noua.
Cip78
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Thu Nov 19, 2015 3:37 pm

Re: Cumparare masa biliard

Postby amabilu » Sat Nov 21, 2015 8:26 am

In ce priveste mesele ,e preferabil sa iei una de calitate in stare foarte buna chiar sh fiind decat sa iei una noua si prostuta.Am zis in stare foarte buna,fara sa aiba mantele imbatranite spre exemplu.Postavul se poate schimba ,asta nu e o problema importanta chiar daca mai costa ceva.

Cat despre comparatia meselor de la TAT , altii sunt mai in masura sa raspunda.Cred ca gasesti ceva informatie pe forumurile straine.

Oricum,daca tot dai niste bani ,sa iei o masa buna,chit ca e noua sau sh.Ar fi pacat sa te afli in club si sa vezi ca sunt diferente mari in comparatie cu masa de acasa.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: Cumparare masa biliard

Postby Costamixluv » Wed Dec 23, 2015 5:46 am

Mesaj sters de catre moderator.
Costamixluv
Pionier
 
Posts: 2
Joined: Wed Dec 23, 2015 5:17 am


Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron