Sfat alegere mese

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Sfat alegere mese

Postby Ghipsu1978 » Sat Jul 07, 2018 8:36 am

Bună ziua, am nevoie de sfatul vostru pentru a alege 6 mese pt o sală de biliard.
Dispun de 10 000 de euro pt 6 mese, lămpi si softul de facturare.
Mesele trebuie să fie neapărat noi.
Ce părere aveți despre mesele produse de Tat Biliard?
Mulțumesc
Ghipsu1978
Pionier
 
Posts: 1
Joined: Sat Jul 07, 2018 8:24 am

Re: Sfat alegere mese

Postby amabilu » Sat Jul 07, 2018 11:23 am

Pentru club se preteaza mese profesionale si asta o stiu toti patronii de cluburi, de aceea nu o sa vezi in vreun club de biliard o masa care sa nu fie brand profesional.

Daca nu ai bani, e preferabil sa iei mese de calitate chiar daca refurbished, cum sunt excelentele Dynamic II pe care inteleg ca le vinde ATD, decat sa iei mese noi insa de o calitate mai slaba. Acuma depinde si de exigente, daca sunt amatori care nu observa detalii gen trage masa sau ricoseu ciudat din manta, poti lua alte mese decat cele cu aceasta destinatie.

Eu iti recomand altceva, daca tot nu te pricepi deloc si ai o suma de cheltuit. Vezi cum pui mana pe un mester care se ocupa de mentenanta si discuta cu el. Prima idee ar fi sa l rogi pe moderatorul AlexandruM sa ti dea un asemenea contact. E preferabil sa discuti cu oameni care lucreaza in domeniu si cunosc toate chichitele.
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am


Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron