G - Noul Moori

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

G - Noul Moori

Postby madfox » Thu Dec 22, 2011 9:39 pm

Am capatat recent 2 pastile in straturi, ultima descoperire in Asia. Teo Popescu (varianta M) si Z meu (varianta S) au fost beneficiarii testelor si pot sa spun ca mult cautatul Moori prima editie s-a intors, chiar mai bun decat atunci. Pastila asta m-a facut sa fluier de admiratie.
Prinde creta excelent, iar senzatia este minunata. La atingere este soft, delicata, pielea este tratata contra umiditatii. Nu pot explica mai mult, trebuie incercata ... Eu raman cu ea, mi se pare superioara Kamui Black, nu e asa elastica, iar alba se duce mai realistic pe masa, efectele mai ales returul au o acceleratie frumoasa. Desi Kamui Black era cea mai buna pastila incercata in afara de Moori I, de multe ori fiind elastica impinge diferit bila alba.

Primele pastile vor ajunge undeva la inceputul lui Ianuarie, S si Mediu. Inca nu sunt promovate, si sincer nici nu imi doresc sa fie marketate puternic, in asa fel incat calitatea sa ramana neschimbata.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Noul Moori

Postby impdcl » Fri Dec 23, 2011 12:26 pm

Daca n-ai apucat sa faci comanda as vrea si eu o pastila S. :)
impdcl
Jucator
 
Posts: 73
Joined: Sun Dec 20, 2009 11:30 pm

Re: Noul Moori

Postby madfox » Fri Dec 23, 2011 9:39 pm

Am facut comanda, dar exista un S si pentru tine :) am mai jucat azi putin si raman la aceeasi parere. TAREEEEEEE !
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: G - Noul Moori

Postby madfox » Fri Dec 23, 2011 11:02 pm

Ca sa nu fie confuzii, aceasta noua pastila nu este Moori, este alt producator.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: G - Noul Moori

Postby madfox » Fri Jan 13, 2012 9:32 pm

Primul transport a venit, si s-a dus. Sunt vandute toate. Fac urmatoarea comanda, cine mai vrea, cine mai doreste ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: G - Noul Moori

Postby arnydm » Fri Apr 13, 2012 10:53 am

Întrucât mi-am primit tacul înapoi și aveam pe stoc pastila asta m-am găndit că I3-ul meu merită o schimbare la față... astăzi am montat pastila, rămâne deci să o vedem la lucru! :) Până atunci... să zicem că am o presimțire... fiind varianta S ar trebui să fie soft, eu am simțit-o super soft la montaj... concluziile le voi trage, evident, abia după teste... oricum... arată foarte bine! :)
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: G - Noul Moori

Postby madfox » Sun Apr 15, 2012 5:04 pm

Asteptam impresiile dvs. Sper ca aerul sarat nu va influenta performantele pastilei ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: G - Noul Moori

Postby arnydm » Mon Apr 16, 2012 7:17 am

madfox wrote:Asteptam impresiile dvs. Sper ca aerul sarat nu va influenta performantele pastilei ...


Mda... e și asta o variantă. Citisem pe AZ pe undeva o recomandare în materie de pastile... cică în zonele de genul litoralului românesc s-ar preta pastilele H... data viitoare îmi iau toată gama: S,M,H! :) Bag o probă de o lună fiecare și dacă nu dau faliment în anul respectiv fac un review demn de AZ! :)))))
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm


Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron