Mezz Airshooter

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Mezz Airshooter

Postby madfox » Tue Jan 24, 2012 1:40 pm

Am avut multe jumpuri din breakjumpuri ca Stinger, Fury, Longoni, precum si altele specializate Classic, Lucasi, Predator, Fisher sau Eric Yow. Noul tac de jump Mezz Airshooter pur si simplu m-a uimit. Este cu suguranta cel mai bun tac de jump cu care am dat pana acum. Japonezii sunt japonezi si designul lui nu seamana cu nici un alt tac de jump. Buttul are o forma aerodinamica speciala, shaftul are filet mare de lemn si este destul de gros,forma conica, ferula metalica.
In concluzie tacul este foarte solid, feeling deosebit si sare foarte usor, fara a izbi bila alba foarte mult. Controlul asupra directiei bilei albe este foarte bun. Nu am ratat nici un jump , nici chiar de la 1 bila distanta !

http://www.miki-mezz.com/world/cues/air ... index.html
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests