Gabriels Signature Pro, 9ft

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby arnydm » Wed Feb 08, 2012 6:05 am

La cum arată masa și la ce invitație ai lansat... s-ar putea ca toate drumurile să ducă spre Sibiu în următoarele luni! :)) Ce să-ți mai zic... să ai parte de ea și să te ajute... toate cele bune și spor la bile!
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby mristea » Wed Feb 08, 2012 8:53 am

Masa e superba, felicitari pentru achizitie!!! Intr-adevar aduce mult cu Diamond, chiar si lampa e asemanatoare cu cea standard de la Diamond...
Cred ca vei petrece foarte mult timp in casa in perioada urmatoare...
mristea
Jucator
 
Posts: 55
Joined: Sat Dec 19, 2009 5:30 pm

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby Utu » Wed Feb 08, 2012 12:35 pm

arnydm wrote:La cum arată masa și la ce invitație ai lansat... s-ar putea ca toate drumurile să ducă spre Sibiu în următoarele luni! :)) Ce să-ți mai zic... să ai parte de ea și să te ajute... toate cele bune și spor la bile!
mristea wrote:Masa e superba, felicitari pentru achizitie!!! Intr-adevar aduce mult cu Diamond, chiar si lampa e asemanatoare cu cea standard de la Diamond...
Cred ca vei petrece foarte mult timp in casa in perioada urmatoare...

un PM inainte (eventual un telefon) si sunteti bine veniti/primiti :)

intr-adevar e foarte asemanatoare cu Diamond (si au cateva materiale identice - cum ar fi Dianite/Dymondwood); de fapt sunt guri care afirma ca cei de la Loontjens (care au cumparat brandul Gabriels) au achizitionat cateva mese Diamond The Professional in urma cu 10 ani si au scos pe piata Signature Pro (am vazut de atunci doua modele distincte ce prezinta cateva diferente indeosebi la imbinarea pe colturi a mesei), altii care vorbesc despre o intelegere intre cei doi producatori de a-si imparti pietele US/Europa ...cert e ca o vreme indelugata cei doi erau distribuitori exclusivi unul ptr. celalalat. Frameul de otel folosit de Gabriels vine de la mesele lor de carom (de unde am cumparat-o, am vazut si un Imperator ...cea mai impunatoare masa destinata jocului cu bile, din cate am vazut eu)

jucand acasa te poti trezi dimineata ca dai doua trei bile in pijama (mi s-a intamplat frecvent) da' apoi trebuiesc nascocite felurite alibii ptr. faptul ca ai intarziat la job :)

azi dimineata am mai facut cateva poze, dat fiind ca era deja lumina afara (aparatul meu foto intampina reale dificultati in low light)

[note] intr-una din poze se poate vedea (la geam, dupa canapea) pisica mea Mimi, care de altfel de fiece data cand joc e la fel de atenta precum Michaela Tabb :))
Attachments
14.jpg
13.jpg
12.jpg
User avatar
Utu
Pionier
 
Posts: 34
Joined: Mon Feb 06, 2012 11:56 am
Location: Sibiu

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby felician » Thu Feb 09, 2012 7:05 am

Super!
Felicitari pentru achizitie!
felician
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Sat Feb 04, 2012 8:03 am

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby madfox » Thu Feb 09, 2012 9:31 am

Frate ne-ai imbolnavit cu pozele astea ! Iti vine sa mananci din masa nu alta !
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby Utu » Thu Feb 09, 2012 1:21 pm

madfox wrote:Frate ne-ai imbolnavit cu pozele astea ! Iti vine sa mananci din masa nu alta !

...in cazul asta esti invitatul meu la "cina" cand o sa ai drum prin Sibiu ;)
User avatar
Utu
Pionier
 
Posts: 34
Joined: Mon Feb 06, 2012 11:56 am
Location: Sibiu

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby costinu2000 » Sat Mar 17, 2012 10:28 pm

Super afacerea ,felicitari iar masa arata senzational .......cand o sa trec prin Sibiu o sa incerc sa nu uit sa-mi iau tacul cu mine.... :D
Tac de joc - Wes Hunter
Break/jump - Mike Gulyassy, Sledgehammer
Jump cue - Tom Penrose
costinu2000
Jucator
 
Posts: 80
Joined: Sat Mar 17, 2012 7:37 pm
Location: Bucharest

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby spatariu » Fri Mar 23, 2012 11:31 pm

Foarte frumoasa.Spor la joc.
spatariu
Pionier
 
Posts: 41
Joined: Mon Nov 28, 2011 12:37 am

Re: Gabriels Signature Pro, 9ft

Postby Popa » Sun Mar 25, 2012 8:53 pm

noi la Resita avem vre-o 8 din'astea ! glumeam ! spor la bile !
Popa
Balls Master
 
Posts: 206
Joined: Mon Feb 07, 2011 1:48 pm
Location: Resita

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests