tacuri de spart

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: tacuri de spart

Postby arnydm » Sat Apr 21, 2012 8:13 pm

Cireșica? :)
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: tacuri de spart

Postby costinu2000 » Wed Apr 25, 2012 5:17 pm

Viking wrote:zilele trecute am ajuns prin IDM. Am jucat fro 20 de meciuri cu un prieten. Nu am avut tacul la mine asa ca am spart si am jucat cu acelasi tac. Cred ca era Brunswick dintr-o bucata. In afar ca n-am dat nici o bila cand am avut alba lipita de manta, m-am plimbat pe masa ca Efren in tinerete. Si cand spargeam se rupeau mantele. Erau doi muschiulosi cu impresii, ceva mai incolo. M-au intrebat daca e frun sneaky pete "de spart" :lol:

Foarte tare... :lol:
Tac de joc - Wes Hunter
Break/jump - Mike Gulyassy, Sledgehammer
Jump cue - Tom Penrose
costinu2000
Jucator
 
Posts: 80
Joined: Sat Mar 17, 2012 7:37 pm
Location: Bucharest

Re: tacuri de spart

Postby Viking » Thu Apr 26, 2012 5:07 pm

Ciresica de firma. Probabil ca mergea asa de bine ca avea pastila aproape nerotunjita si mie mi-a mers jocul tot de aia ca jucam cu frica sa incerc specialitati :D Si bineinteles, ca din mandrie patriotica, n-am schimbat tacul.
Joss Sneaky Pete 10-04
Cuetec Surge
User avatar
Viking
Hero Member
 
Posts: 502
Joined: Sat Feb 25, 2012 1:53 pm

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron