Pechauer JP-USA

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Pechauer JP-USA

Postby DragosLucian » Wed Feb 06, 2013 5:37 pm

M-ar interesa daca stie cineva de unde as putea achizitiona un tac ca cel prezentat in linkul de mai jos
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dl ... 0073026664
Nu ma intereseaza modelul nou de JP-USA, vreau sa aiba joint de implex alb si sa fie de culoare "rosewood".
Multumesc!
User avatar
DragosLucian
Jucator
 
Posts: 85
Joined: Thu Dec 13, 2012 2:13 am

Re: Pechauer JP-USA

Postby AlexandruM » Wed Feb 06, 2013 6:03 pm

Cam greu vei gasi pe la noi asa ceva, ca sa nu zic ca nu vei gasi.

Oricum, referitor la tacurile Pechauer sa ai grija, deoarece, din cate am citit eu pe AZ, jointul promovat de ei este unul specific si daca pe viitor vei dori sa pui alt shaft pe butt, sau sa schimbi butt-ul e posibil sa nu se potriveasca cu tipurile de pinuri care se intalnesc in piata. Cu alte cuvinte, daca vei vreau un shaft nou pentru tacul tau Pechauer, va trebui sa dai comanda de acesta tot de la ei.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Pechauer JP-USA

Postby DragosLucian » Wed Feb 06, 2013 11:51 pm

La noi doar SH daca are vreo cineva si a facut upgrade...
Am cautat pe toate site-urile unde se vand tacuri (astea mari) si nimeni nu are modelul asta, doar cel nou cu joint metalic...
In legatura cu filetul, stiu problema, dar am vazut ca cei care fac shafturi au si optiune de joint pentru Pechauer, deci NO problem!
User avatar
DragosLucian
Jucator
 
Posts: 85
Joined: Thu Dec 13, 2012 2:13 am


Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 5 guests