Pastile

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Pastile

Postby madfox » Thu Aug 11, 2011 9:26 pm

Am mai jucat si azi si parca prinde din ce in ce mai bine pe alba. N-am mai dat chix deloc si daca nu sunt atent baga efect la greu. Cel mai multumit sunt de felul in care tine alba pe traiectorie, cum Z este destul de mic la diametru, daca pastila aluneca putin pe alba se duce draq directia.

Deci ms mult mestere. va mai tin la curent cum merge treaba.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Pastile

Postby madfox » Mon Aug 22, 2011 7:57 pm

P3 s-a dus, oricum ma intorc la Kamui Black SS.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Pastile

Postby arnydm » Mon Aug 22, 2011 10:56 pm

Cum SS-ul montat ajunsese la ultimele straturi am pus un Wizard Soft... am zis ca merita o sansa! :) Inca nu am probat-o asa ca nu comentarii de facut. Revin cu primele impresii dupa ce execut ceva lovituri...
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Re: Pastile

Postby madfox » Tue Aug 23, 2011 9:36 pm

Din cate stiu eu e mai tare asa . Astept sa vad ce zici tu.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Pastile

Postby arnydm » Fri Sep 02, 2011 5:54 pm

Astazi am avut ceva timp si bani asa ca m-am dus de unul singur sa probez pastila Wizard... cam tare pentru gustul meu! :) Putin nervos am executat vreo juma de ora de lovituri in forta in speranta ca se va "sparge" ( ceea ce s-a si intamplat ) astfel ca la final a ajuns pe unde voiam... s-a facut putin ciuperca! Asa ca m-am pus putin iar la munca si dupa aceasta noua prelucrare sper sa aiba elasticitatea dorita... evident ca si rezistenta in timp a formei! :) Asadar Wizard Soft inca este in stadiul de prelucrare, ca o prima impresie pot spune ca nu mi-a dat decat de vreo 2 ori chix-uri in conditiile in care in jumatatea aia de ora am dat ca turbatu' in bile la foc automat, fara intentii de buzunar ci doar de "spargere"... ( nu tu creta, lovituri cat mai variate din centru spre exteriorul bilei ) toate acestea ma fac sa consider ca tine foarte bine creta pe ea, are pocnetul ala de mediu ( inca ) dar imprima un efect comparabil cu Kamui SS. Pare o alegere buna... daca rezista si in timp atunci nu am dat banii degeaba pe ea! :))
Linux forever!!!
arnydm
Balls Master
 
Posts: 456
Joined: Tue Dec 15, 2009 9:44 pm

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests