Mezz Magic Ball Rack

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Mezz Magic Ball Rack

Postby piong » Thu Dec 17, 2009 12:32 pm

arnydm wrote:Corect... mai bine nu te uiti sau cel mai bine le faci cu ochelari de soare! :lol: :lol:

Si daca se poate, chiar si un pic incruntat (asa se sperie bilele si nu se mai dezlipesc)..... :evil: :twisted: :lol:
piong
Pionier
 
Posts: 23
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:06 pm

Re: Mezz Magic Ball Rack

Postby Mircea » Thu Dec 17, 2009 1:17 pm

Mersi de link. Nu imi imaginam cum merge. La inceput erau niste buci si credeam ca e la caterinca :).
Am intrat pe site la Mezz si foarte inspirat ei au desenat asa ca o aura angelica in jurul bilelor... sigur iti dai seama din desenul lor :).
Pe de alta parte, cate vreme gaurelele alea pot tine in loc bilele e clar ca influenteaza (poate nu ne dam seama fiindca spargerea e foarte in forta). Ar fi fost interesant sa vedem o bila incet pe deasupra eventual una la care alba sa se opreasca prin zona gaurelelor alora :) Mezz sustine ca poti lasa chestia aia pe masa tot timpul...
Cred ca tot cu un triunghi bun se rezolva mai bine un rack (si mai repede cu siguranta)
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron