Tacuri de spart

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Tacuri de spart

Postby Cristi » Wed Apr 14, 2010 9:41 pm

Da...cu siguranta am ce testa la muscoi :D Am spart si eu cu tacul lui cristi(cartof) la muscoiul pe echipe si e misto tare...si fury-ul mi-a placut cat de cat...
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: Tacuri de spart

Postby Sheno » Wed Apr 14, 2010 9:52 pm

La fel iti recomand sa incerci si unul din SP-urile aduse de Madfox. Eu zic ca merita sa faci o verificare, mai ales ca gasesti unul la vanzare la Florinescu.

De asemenea mai stiu ca si pe Alex il bate gandul sa isi schimbe intr-un viitor apropiat Predatorul BK2, imediat ce isi va lua altceva nou.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Tacuri de spart

Postby pucer » Tue Feb 01, 2011 10:24 am

Caut primul meu tac de spart si jump si am vazut pe tat un artemis.aveti ceva iinformatii despre asta?ati avut careva asa ceva?
pucer
Balls Master
 
Posts: 118
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:15 am

Re: Tacuri de spart

Postby Cristi » Tue Feb 01, 2011 10:44 am

Da...octav a avut si dupa ce a dat pe el parca vreo 180 lei la vremea aia, cand a vazut tacul meu de break/jump si a dat cu el cateva jump-uri l-a vandut in scurt timp si si-a luat si el unul ca al meu...Si apoi si Paul si-a dat comanda ;) Practic cu aprox 200-250 lei poti sa iti iei un tac facut in germania de cei de la dynamic : http://www.dynamic-billard.com/item/69/ ... -pool.html

La ce pastila are acel artemis nu ai sa reusesti in veci sa dai un jump ok, in schimb cel de care ti-am precizat are ferula si pastila fenolica si este practic facut pt jump-uri :D la spargeri tre sa fii mai atent la astfel de tacuri pt ca fenolicul nu-ti permite sa lovesti prea departe de centrul bilei. Practic are acelasi shaft cu fury break/jump (am avut pe mana si un fury), pana si joint-ul dintre shaft si butt este acelasi...in schimb la fury primesti un design mai reusit si grip de piele insa si pretul se cam dubleaza :P

De fapt la muscoi ai spart parca de vreo 2-3 ori cu tacul meu cand am jucat la dublu si am castigat vreo 4-5 jocuri la rand
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati

Re: Tacuri de spart

Postby pucer » Tue Feb 01, 2011 11:30 am

Ahh deci desper tacul ala e vorba!daaa, e super!multumesc Cristi pt ajutor!pretul nu e rau de loc , problema e ca pe langa tac mai tre sa iau si o husa pt ca ce am eu e 1x1:( si inca tre sa fac rost de niste banuti!
Ms inca 1data.
pucer
Balls Master
 
Posts: 118
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:15 am

Re: Tacuri de spart

Postby marse » Tue Feb 01, 2011 11:36 am

Salutare, am eu o husa de vanzare, 2x2, Porper Cue Case, piele, aproape noua (nu are nicio zgarietura) 150 LEI, daca vrei ti-o trimit si imi pui banii pe un card cand ai, nu ma grabesc cu banii si o tin degeaba.
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Tacuri de spart

Postby pucer » Tue Feb 01, 2011 11:43 am

Incerc sa fac rost de bani si atunci vbim.
pucer
Balls Master
 
Posts: 118
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:15 am

Re: Tacuri de spart

Postby D4nutz » Sat Oct 15, 2011 11:48 pm

Ca tot ati adus vorba, la sfarsitul lunii imi iau BK2! Moaaaaa...
D4nutz
Balls Master
 
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2011 2:23 pm

Re: Tacuri de spart

Postby madfox » Fri Dec 23, 2011 11:56 am

sa adaugam Mezz PB Pro cu shaft H. Gasiti review tot in sectiunea asta ...
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Tacuri de spart

Postby dreqonline » Thu Feb 02, 2012 5:46 pm

Foarte interesant! Si baga din spart ceva?
George
dreqonline
Jucator
 
Posts: 62
Joined: Wed Jan 06, 2010 5:35 pm
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests