Mesaje private

Ai ceva de spus, de comentat, critici constructive, idei despre acest forum ? Te rog posteaza parerea ta aici. Incercam sa oferim un mediu virtual cat mai confortabil pentru toti. Asa ca parerea ta conteaza !
Forum rules
Scopul acestui forum sunt discutiile despre biliard. Mesajele offtopic, injurioase, calomnioase samd pot fi sterse fara avertisment, iar userii banati. Nu avem ca scop principal "vanatoarea de useri indisciplinati" asa ca va rog sa ne comportam civilizat.

Mesaje private

Postby madfox » Thu Dec 17, 2009 9:54 am

Atunci cand dati un mesaj privat, trebuie sa dati de doua ori trimite pana pleaca. Pana ma dumiresc de ce se intampla, mergeti asa. As dori si eu un feedback daca merge asha ;) :geek:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Mesaje private

Postby Mircea » Thu Dec 17, 2009 1:04 pm

La mine a mers si dand o singura data. "Submit" dau eu, nu "Trimite". Poate nu-i place forumului cand ii dam limbi pe romaneste :D . Si cred ca si la altii mai mergea cu o singura clickuire: de cand ai pus tu mesajul asta primesc PM-urile de doo ori :P (chiar ma intrebam de ce).
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm

Re: Mesaje private

Postby Val » Thu Dec 17, 2009 1:11 pm

La mine nu a plecat dandu-i un singur clic. Dar am aflat de ce abia dupa ce am citit mesajul tau :( .
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Mesaje private

Postby Mircea » Thu Dec 17, 2009 4:24 pm

@Vulpea Nebuna: Nu mai merge nici la mine cu un singur click (am incercat sa iti raspund in legatura cu bilele alea)... Ramane in Outbox (asa ca am facut un post de reply --> o sa vezi tu daca iti ajunge si PM-ul)
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm

Re: Mesaje private

Postby Mircea » Thu Dec 17, 2009 6:51 pm

La mine a revenit la ganduri mai bune - un singur click. Cred ca are toane :D
Mircea
Jucator
 
Posts: 53
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:58 pm


Return to Sugestii

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron