AXA Challenge

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Mon Sep 20, 2010 11:05 am

Subscriu. A la guerre pussycats !!!

PS : coane Val, ce adanca si filozofica semnatura ai :D
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Val » Mon Sep 20, 2010 6:05 pm

Coane Mad,

Asa cum ai vazut, cugetarea nu imi apartine. Ar fi o infamie sa imi arog o astfel de cunostere a jocului asta.

Dar cred cu tarie ca vobele lui Mika sunt adevarate si contin esenta jocului de biliard (vointa de cunostere, de corectare si de autodepasire). Si totul pleaca de la baza.

Deci, o tehnica buna iti da atat garantia unei evolutii, cat si intelegerea greselilor si corectarea lor.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Mon Sep 20, 2010 8:13 pm

Mai frate Val si tu Alpha.....luati-va o camera la hotel si continuati acolo discutia asta in liniste....aici e pentru provocari pe postav :mrgreen: :mrgreen:
Deci maine 21.09.2010 voi tine piept urgiei ridicate de viscolul hapsan din nord (Carei) reprezentat de Lori - Inima de Leu - purataorul de stindard al Maretului Pucer Neafricatul pe taramuri Dambovitene si deasemenea crivatului pustiului de est avand ca reprezentat pe Paul Muad`dib de Galati.
Sa vedem pe ce front ne ducem bataliile.....pe campiile aride ale Kings-ului sau in iadul din IDM.
Ikonul meu vrea sangeeee...
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Wed Sep 22, 2010 7:03 am

Frumoasa zi cea de ieri....am ras si ne-am bucurat de biliard in tovarasia prietenilor.
Un plus de vigoare si vitalitate pentru Lori, o acomodare repede cu un tac nou pentru Paul, o constanta de metronom a lui Militon.....si multa, dar multa ameteala in capul meu - astea sunt atributele care au caracterizat evolutia noastra la mese. Despre Nicolas nu mai spun nimic.....nici nu ai ce (R2D2 cu tac).
Sheno a avut si el o scurta perioada cand ne-a fost partener...si ceea ce m-a facut sa fiu mai atent la evolutia lui a fost - minune - renuntarea la balansul lui mioritic, traditional dinaintea loviturilor. Un fel de marca inregistrata - disparuta.
Le multumesc amicilor veniti in Bucuresti.....au avut si ei o mica parte din ceea ce noi numim spirit de Muscoi, si ne-am despartit cu promisiunea ca ne vom revedea la mult asteptatul concurs al Muscoiului 6 din 11 Decembrie.
Am zis.
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalin axa » Sat Nov 13, 2010 1:22 am

Cand e Muscoiul de Bucuresti?
catalin axa
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:19 am

Re: AXA Challenge

Postby catalin axa » Sat Nov 13, 2010 1:25 am

M-am lamurit intre timp
catalin axa
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:19 am

AXA Challenge

Postby RED » Sun Nov 14, 2010 7:35 pm

Au inviat fratii nostrii sin Slobozia.
Aleluia...slavit fie mesajul lor, din care inteleg ca au de gand sa purceada grabnic peste o luna catre vest, pana in capitala, cu dorinta apriga de razboi fatis la concursul Muscoi.
Hai Cataline...aduna-ti oastea si treceti Dambovita.
O sa ma apar cum stiu eu mai bine....vedeti voi surprizele.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby catalin axa » Mon Nov 15, 2010 11:12 pm

Macar 3 sau 4 o sa ne avantam sa tragem leul de coada chiar in barlogul lui :lol:
catalin axa
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:19 am

Previous

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests