Kings student

Kings student

Postby madfox » Sat Jan 09, 2010 10:44 pm

Probabil weekendul asta a fost etapa de Student. Daca stie cineva rezultate ceva, va rog postati....................
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings student

Postby marse » Fri Feb 05, 2010 11:47 pm

M-am intalnit eu cu Dragos de pe forum si mi-a spus ca a jucat finala dar n-a castigat-o... Asa ca avem un finalist pe forum, si ii dorim locul 1 data viitoare. Rupe-le fashu la studentzi, coaneeee! Daca jucau si studente imi faceam si eu un carnet fals...
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings student

Postby dragos_drls » Tue Mar 02, 2010 10:34 pm

Pe principiul o alta luna, acelasi loc, la fel s-a intamplat si luna asta, pierzand finala in mod categoric, 7-3, in fata unui adversar care a jucat aproape fara greseala. Nu-i nimic, editii mai sunt, valoare sa fie :) Cat de studente, se pare ca isi pastreaza priza pentru alte lucruri...:)
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: Kings student

Postby dragos_drls » Sat Mar 20, 2010 1:26 am

Mda, se pare ca ''Studentul'' s-a amanat pentru calduroasele luni ale verii, cand se asteapta o afluenta mai mare de invatacei gata sa dea cu batu' in bile, in fapt acesta fiind si motivul invocat de organizatori. In fine, la mine s-ar traduce prin incompetenta organizatorica, dar na, asta e doar parerea mea. Ce conteaza ca singura modalitate prin care puteai afla de concurs era o fituica aruncata pe masa de la receptie (nu intotdeauna cu partea scrisa in sus...) si o vaga promovare pe site-ul oficial al clubului, actualizat din an in paste...
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: Kings student

Postby Sheno » Sat Mar 20, 2010 6:59 pm

Dragos, nu trebuie sa te superi foarte tare, chiar si cu mai multa promovare nu cred ca ar fi reusit sa stranga foarte multi oameni. Vremea frumoasa de afara deja scoate oamenii din barloguri si nu mai este la fel de usor si ii aduci in club. Astazi, de exemplu, afara de cinci Muscoi nu au mai fost in club decat oamenii de la concursul lui Birdy si poate pe la vreo 2-3 mese s-au mai perindat niste fetse noi. Insa cand am plecat noi pe la 17.00 nu se mai juca decat la 2 mese de snooker... in rest pustiu si liniste.

Pe de alta parte eu vad partea plina a paharului: este o placere sa joci acum in club cand nu mai este aglomerat, poti sa iti alegi ce masa vrei tu intr-un colt mai retras, fumul de tigara este si el mai putin, muzica este oprita complet si nu se aude altceva afara de zgomotul bilelor. Daca de acum incolo vremea va fi la fel de frumoasa ca azi probabil o sa gasim tot mai des o astfel de atmosfera de club autentic de biliard, mai putin de bar sau disco.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings student

Postby dragos_drls » Sat Mar 20, 2010 8:33 pm

Ce ma deranjeaza cel mai mult nu e neaparat amanarea concursului in sine, ci mai mult nepasarea asta tipic romaneasca. Kombat-ul spre exemplu, concurs ce trimitea locul 3 sau 4(asta in liga mea) la Best, nu are un clasament final nici pana in momentul de fata! Asta in conditiile in care termenul limita de disputare a meciurilor era de 28 februarie. Initiativele celor din Kings sunt laudabile, insa pentru a ajunge un club serios, ele trebuiesc si duse la capat...pana atunci, am decis sa experimentez si London-ul, care chiar daca nu are dotarile celor din Kings, imi inspira mai multa maturitate in ceea ce priveste organizarea concursurilor.
Cat despre atmosfera de discoteca, am avut ocazia sa fiu si singur in club, iar muzica sa imi bubuie in timpane. Totul e in functie de dispozitia muzicala pe care o are personalul de la receptie in ziua respectiva :)
dragos_drls
Pionier
 
Posts: 28
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:01 am

Re: Kings student

Postby marse » Sun Mar 21, 2010 1:50 pm

Fara gluma, dupa ce cobori scarile e pusa o foaie A4 undeva sus, foarte sus, spre tavan, cu detaliile Student_Stuff. Putin probabil sa nu o vedeti. Eu nu-mi dau seama cum au pus-o acolo.
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Kings student

Postby madfox » Sun Mar 21, 2010 5:43 pm

Pe scara :twisted:
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti


Return to KINGS

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron