Magic Rack

Ai ceva de vanzare sau te intereseaza ceva ? Aici este sectiunea de site unde poti realiza asta. ATENTIE , aceasta este doar o platforma intre utilizatori. Biliardforum nu este raspunzator pentru tranzactiile realizate intre membrii sai.
Forum rules
Posturile de vanzare trebuie sa contina o descriere cat mai exacta a produsului, a starii sale, moduri de contact, precum si pretul. Firmele sau magazinele online trebuie sa contacteze administratorul inainte de a posta anunturi !!!

Magic Rack

Postby madfox » Wed Feb 24, 2010 6:20 pm

Pe az se vand cu 10 $ si cam 5 $ transport la 2. M-ar interesa unul care vreti sa ne combinam sa luam mai multe ?
http://forums.azbilliards.com/showthread.php?t=175282
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby juve_doom » Thu Feb 25, 2010 1:18 pm

Salut,

Dat fiind faptul ca bilele nu mai stau direct pe postav, nu influenteaza felul in care se sparg?

ms
juve_doom
Pionier
 
Posts: 11
Joined: Thu Feb 11, 2010 2:24 am

Re: Magic Rack

Postby madfox » Thu Feb 25, 2010 1:30 pm

Pai am si eu aceeasi intrebare. Ceva asemanator a fost folosit la campionatul mondial de bila 10. In principiu ar trebui doar sa ajute in sensul ca bilele se fac foarte bine. Nu stiu cum influenteaza daca bilele raman pe el.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby Val » Thu Feb 25, 2010 2:23 pm

In reclama se spune ca nu influenteaza, iar in cazul in care raman bile pe el dupa spargere, va fi lasat acolo si se joaca in continuare pana se elibereaza si poate fi luat de pe masa.

Totusi, asta am vazut in reclama initiala, in care produsul este cam din hartie.
Asta nou pare a fi din plastic. Nu stiu ce ca zic...
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby marse » Thu Feb 25, 2010 2:42 pm

Puteti sa incercati inainte un joc de Bila 6, si folositi un plastic d-ala care tine 6 doze de Timisoareana :lol:
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby RED » Thu Feb 25, 2010 4:00 pm

Intrebare:
Daca in urma spargerii (cu chestia aia pe masa) bilele se dezvolta si raman totusi bile pe el...blocand ridicarea lui....iar priza mea pentru lovitura urmatoare nu se poate face decat avand mana tot pe acest plastic....oare riscul sa fac fault nu este mult mai mare decat daca nu l-as fi avut? El se poate misca iar bilele de pe el asemenea. Dar daca va trebui sa folosesc prelungitorul in aceiasi situatie?
Mie nu-mi plac chestiile astea....sincer.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby madfox » Thu Feb 25, 2010 5:43 pm

Am vorbit cu vanzatorul si zce ca e subtire ca hartia. Eu as incerca sincer.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: Magic Rack

Postby Cristi » Thu Feb 25, 2010 6:14 pm

Eu unul sunt reticent, avand in vedere mesele pe care jucam (echilibrarea lor, postavul, etc)... Nu stau lipite nici cand le faci cu triunghiul ,apoi cu mana... :)
Cristi
Balls Master
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 16, 2009 1:56 am
Location: Galati


Return to Vanzari-cumparari

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests