BINE ATI VENIT !

Re: BINE ATI VENIT !

Postby ursu » Fri Jan 29, 2016 2:52 pm

Salut,

Radu din Bucuresti. Joc biliard cam din 2004 dar mai mult de placere. In 2006 am inceput sa iau mai in serios jocul, dar nu am participat la competitii niciodata. Am ramas la stadiul amator. Din 2009 din pacate nu prea am mai avut timp sau chef de joc constant. M-am reapucat de curand, cu forte proaspete :). Cu ocazia asta vreau sa salut comunitatea si sper sa fac parte din ea cat mai mult timp de acum incolo.
ursu
Pionier
 
Posts: 3
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:10 am

Re: BINE ATI VENIT !

Postby AlexandruM » Fri Jan 29, 2016 3:37 pm

Bine ai venit, Radu. Spor la bile si cat mai mult timp disponibil pentru antrenament.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby amabilu » Fri Jan 29, 2016 9:47 pm

Din pacate nu mai e loc pentru membri noi ,ne pare rau! :)

Comunitatea te saluta si ea!Sper sa participi fara rezerve la discutii daca ai intrebari sau deschizand topicuri noi daca ai ceva de spus mai ales ca forumul a devenit foarte sarac in schimburi de pareri.Eu cred ca biliardistii romani au devenit foarte valorosi pentru miscarea francmasonica si au fost racolati pentru ca altfel nu mi explic discretia in a discuta pe forum despre hobby ul comun.Ar mai fi explicatia ca au fost spalati pe creier odata cu aparitia facebook ului dar parca e o explicatie prea fantezista incat sa o iau in considerare. :)
My name is Troll,James Troll!

One with a little common sense would understand that there is no 'best', once there are choices established.

Player:Poison Anthrax AX2-2+ Poison Venom2+ Sarin
Break:House cue
Jump:Van Hallen
Case:Classic Mozart Superior 2/4
amabilu
Hero Member
 
Posts: 554
Joined: Tue Nov 26, 2013 1:06 am

Re: BINE ATI VENIT !

Postby Alex George » Sun Apr 24, 2016 10:30 am

Salut!
Ma numesc Alex, am 20 de ani, sunt din Bucuresti si am auzit de biliard acum mult timp, dar practic in mod serios de 3 luni. Ma uit la snooker de circa 2 ani. Mi se pare un joc superb si plin de suspans ( atat snookerul, cat si biliardul ), cu toate ca nu pare a fi. :)) De curand am descoperit comunitatea si am decis sa ma alatur ei. Va salut!
Alex George
Pionier
 
Posts: 26
Joined: Sun Apr 24, 2016 10:27 am

Re: BINE ATI VENIT !

Postby AlexandruM » Mon Apr 25, 2016 12:20 pm

Bine ai venit. Sper ca te simti comod la noi.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: BINE ATI VENIT !

Postby seb1981 » Wed Jun 22, 2016 11:46 pm

salut, am venit in urma unei cautari de google. pentru inceput scopul este sa primesc un sfat in achizitionarea unui tac de incepator, pentru mine si prietena mea, voi deschide un topic in acest sens
seb1981
Pionier
 
Posts: 4
Joined: Wed Jun 22, 2016 11:39 pm

Previous

Return to Prezentare forumisti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron