TABLE - BGroom 5$ gratis

Aici puteti discuta si despre alte lucruri in afara biliardului,ce vreti voi, de la bucatarie la dat cu sapa

TABLE - BGroom 5$ gratis

Postby Spyke » Tue Feb 02, 2010 11:51 am

5$ bani gratis fara depunere la BgRoom

Bgroom.com va ofera 5$ gratis sa jucati table cu ei. Tot ce aveti de facut este sa accesati situl www.bgroom.com de unde veti putea descarca unul dintre cele mai cunoscute si mai bune programe de jucat table pe internet. Puteti descarca programul direct de pe acest site: descarca bgroom acum . Dupa ce ati descarcat programul va trebui sa-l instalati si sa va deschideti un cont. Dupa ce v-ati deschis contul, puteti sa va logati si veti fi imediat instiintati ca ati primit 5$ gratis, fara sa fti nevoiti sa depuneti bani. Puteti juca in modul real money cu cei 5$ pentru a castiga mai multi bani. Puteti juca table gratuit cu persoane din intreaga lume.
Attachments
250x250_blue_ro.gif
250x250_blue_ro.gif (148.47 KiB) Viewed 23178 times
Spyke
Pionier
 
Posts: 8
Joined: Thu Dec 17, 2009 4:03 pm

Re: TABLE - BGroom 5$ gratis

Postby GarrethM » Wed Dec 14, 2011 8:43 am

Pare a fi un site mare pentru jocul de table (backgammon). Sunt încă un începător în acest joc, ştiu noţiunile de bază, dar nici o strategie în profunzime încă. De asemenea, am dori pentru a juca poker online, a fost joaca de 2 ani acum şi deja un player avansat.
GarrethM
Pionier
 
Posts: 1
Joined: Wed Dec 14, 2011 8:16 am


Return to Table

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron