AXA Challenge

Vrei sa mergi la bile si nu stii cu cine ? Lanseaza provocarea aici. Sa vedem cine se incumeta ! Apoi spune-ne si noua ce s-a intamplat, cine a furat-o, cine a castigat ............................

AXA Challenge

Postby madfox » Wed Jan 27, 2010 10:12 am

Am primit o provocare de la fratele Catalin din Slobozia. Cica ar fi si ei un grup de 7-8, si ar dori sa ne luptam in tacuri pe teritoriul lor. Asa ca cine vrea sa mai schimbe decorul intr-o sambata, conu marse pune tancul la bataie ( intra o echipa de 10 plus 70 de chinezi acolo). Astept pareri, inscrieri in Bucur Sheeps Team si propuneri de desfasurare a intrecerilor.
A la guerre pussycats !
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby marse » Wed Jan 27, 2010 10:28 am

Sigur vor veni Red, Sheno si cu mine! Acum in functie de disponibilitate, ar veni si Val, sa le dea cu mezzu la ficatzi, dar trebuie sa stabilim data!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Val » Wed Jan 27, 2010 12:47 pm

Dragilor,

The Mezz' menace is ready to strike hard the "Slobozia Team".
Sper din tot sufletul sa nu vrea si ei sa foloseasca numele vechi al orasului in prezentarea echipei, asa cum a folosit Madfox "the Bucur Sheeps", ca o sa ne cracanam de ras si pierdem prin forfait :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.

Referitor la data, rogu-va nu programati batalia w/e asta sau celalalt ca nu sunt in Bucuresti. Daca este incepand cu w/e 13/14 Feb, inclusiv, count me in.
Last edited by Val on Wed Jan 27, 2010 2:11 pm, edited 1 time in total.
"It's easier to correct a shot gone wrong with proper technique, than a shot that went in with bad technique" - Mika Immonen

Play: Southwest
Break: Mezz PB Pro + H shaft
Jump: Mezz AirDrive
Case: JB Case 3x4
Val
Balls Master
 
Posts: 275
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:27 am
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby RED » Wed Jan 27, 2010 1:06 pm

Hmmmm, care va sa zica bibicilor ne confruntam cu prima provocare serioasa.
Aprob pozitiv cu un DA afirmativ pentru orice actiune menita sa inabuse rascoala de la Slobozia.
Ma voi retrage in post si rugaciune (ostropel de la Harsova sa mai am - da doamne) pana cand mi se va arata calea si traseele bilei albe fara faulturi si scratch-uri. Si fiind cel mai in varsta....cutez a cere acelasi lucru si de la voi.
Degeaba amice Madfox te-ai bucurat la spatiul oferit de taNcul Marse-iez, am de gand sa-l blindez cu damigene de pudra pentru maini, sticle pline cu tarie de la Ardeal-Predator si cateva bax-uri de creta Timisoreana. Sa ne ajunga....ca iarna-i grea si drumul anevoios.
Nu conteaza cum si impotriva cui jucam....Belula mea vrea sange pe postav. Ii mai dau si o lavabila la Ikon si sper sa-mi imprumute cei de la IDM alea 2 scaune pentru trepied la noul meu Nikon.
Astea fiind spuse....astept provincia.
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby marse » Wed Jan 27, 2010 1:43 pm

TaNcu Marse-iez, coane RED, nu tacu'... Oricum avem loc si de preparator psihologic in el, si de maseuza... Poate facem un 5 la 5 gen Mosconi, parerea mea...
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby Sheno » Wed Jan 27, 2010 3:02 pm

La o initiativa atat de curajoasa bineinteles ca nu am de gand sa spun pas. Abia astept sa incerc si alte cluburi din tara, iar Slobozia cred ca este la indemana pentru noi.
Putem face o programare si in wknd-ul acesta, iar daca va fi cazul unei revanse, anul asta mai avem vreo 47 de wknd-uri la dispozitie.

Oricum, apreciez aceasta ocazie de a cunoaste noi prieteni ai acestui sport.
Sheno
Balls Master
 
Posts: 130
Joined: Sat Dec 26, 2009 6:27 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby marse » Wed Jan 27, 2010 3:19 pm

Eu nu pot veni weekendul asta, dar nu-i problema daca va strangetzi echipaju'... O sa fiu cu sufletu' alaturi de voi!
---------------------
www.biliard-tv.ro
marse
Admin
 
Posts: 164
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:21 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby madfox » Wed Jan 27, 2010 11:16 pm

Propun weekendul 13-14, acum nu pot, saptamana viitoare am master la London.
Tac de joc - P2 Leopard- Z3
madfox
Site Admin
 
Posts: 1575
Joined: Tue Dec 09, 2008 9:13 pm
Location: Bucuresti

Re: AXA Challenge

Postby piong » Thu Jan 28, 2010 9:14 am

Merg si eu, mai schimbam aerul...si poate cine stie ;) schimbam si altceva......votez pentru week 13-14.
piong
Pionier
 
Posts: 23
Joined: Tue Dec 15, 2009 3:06 pm

Re: AXA Challenge

Postby RED » Thu Jan 28, 2010 12:10 pm

Rai da Buni....cum s-ar auto-caracteriza grupul bibanilor de Dambovita.
Pica bine data aleasa si pentru mine. Chestia mai dura e ca nu pot tine regimul meditativ si contemplativ pana atunci.
Deci, coane Madfox, poate ne intalnim la un ceai dansant pentru a verifica cunostintele echipei si de a netezi - pe ici pe colo prin punctele esentiale - multele din carentele noastre cum numai tu sti.
....................
Recitesc zilele astea romanul Dune...si referitor la asta fac o promisiune catre membrii echipei mele:
- Vad cat de mult insemna apa pentru unii. Risipa ei este adevarata crima. Deci pana pe 13-14 ale lui februarie nu voi mei bea apa (in starea ei naturala) ci daor aceea ce se gaseste in diferite proportii in bere, vin de casa, etc. Ma sfiintesc!
Am zis!
RED
Balls Master
 
Posts: 138
Joined: Tue Dec 15, 2009 8:02 pm
Location: Bucuresti

Next

Return to PROVOCARI PE POSTAV

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron