Recomandare masa

Spune si celorlalti parerile tale despre tacuri, produse, pastile, mese etc Cat mai multe informatii ajuta pe cei din comunitatea biliardului sa aleaga mai bine ! Daca te intereseaza parerile altora, fa o cautare inainte sa postezi o intrebare despre un produs. Poate vei afla mai repede informatii utile. ATENTIE : ACEASTA NU ESTE O SECTIUNE PENTRU RECLAME !

Re: Recomandare masa

Postby AlexandruM » Fri Aug 07, 2020 6:39 pm

Din cele prezentate as zice sa mergi pe Dynamic Competition. Intrebarea este in ce bani vrei sa te incadrezi si daca cauti masa noua sau nu.

Trebuie gandit si pe viitor la piese de schimb etc., la King va fi greu cu asta.
Image
It's not the arrow, it's the Indian.

Player: Mezz ZZ38 + Ignite shaft
Break: Mezz Kai DI 2
Jump: Jacoby JHB-JCEXTB
Case: Dybior Classic Speed 2x4
Accesories: Extension & glove, Mezz tip tool, Q-claw
User avatar
AlexandruM
Moderator
 
Posts: 755
Joined: Thu Aug 25, 2011 3:47 pm
Location: Ploiesti

Re: Recomandare masa

Postby shotgun » Mon Aug 17, 2020 11:58 am

sincer nu as vrea sa trec de 2000 euro , dar pana la urma e doar un numar .
Nu sunt prea incantat de SH , pretul nu scade foarte mult , si cred ca arata mai bine o varianta noua .
Variantele refulbished nu prea sunt disponibile a fi vazute inainte , se plateste manopera sa refaci ceva aproape la nivel de nou .
shotgun
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Fri Oct 12, 2018 9:04 am

Re: Recomandare masa

Postby shotgun » Tue Dec 14, 2021 11:03 am

In final , dupa multe zbateri , am luat un Dynamic II SH , doar de 8" , in anunt erau dimensiuni de 9" , dar a fost o teapa asumata , masa arata ok , nu e terfelita , avea un picior cu fractura , s-a rezolvat . Mi se luase sa caut variante si deja am pierdut prea mult timp , iar stilul meu nu are cum sa fie influentat de aceasta diferenta de 1".
Postavul e IS, zic eu inca in conditii bune . bile Aramith . Pret 5500 ron , cam mult , plecasem dupa 9" , dar am inchis capitolul .
Trebuie sa-mi iau vreo doua tacuri .
Ceva recomandari ? nu as da pentru inceput peste 100 ron/bucata .
shotgun
Pionier
 
Posts: 5
Joined: Fri Oct 12, 2018 9:04 am

Previous

Return to Descrieri Tacuri, Produse

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests